Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Straus láncfűrész vélemény? T...

Pedro401 kérdése:

Straus láncfűrész vélemény? Többi lent

Figyelt kérdés

Vásárolni szeretnék egy Straus láncfűrészt 3.8 lóerős és 45cm-es vágolapja van

Valakinek volt e már esetleg ilyen fűrésze?



2020. máj. 18. 13:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
7%
Meg a postával 12k straus is jöhet! Néhány berántót is küldhetsz 1000-ért, köszi!
2020. jún. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
46%
Nyugodtan vedd meg nálam 6 éve szolgál egy 2.4 lóerős stihl olajjal 100-as benzinnel egy rossz szavam nincs rá 15 ért vettem a tescoban
2020. jún. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
2020. jún. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Fuxtec-undorpolitikájának legnagyobb öngólja......Le lehet nullázni a lényeg a lényeg-Sraus a 4. legkeresettebb láncfűrész és fűkasza úgy ,hogy az első 3 helyet a Stihl és a Husqvarna birtokolja.
2020. jún. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
35%
Tényleg köszi apja!
2020. jún. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Berántó van még dögivel ,nem küldök rendeld meg.... [link]
2020. jún. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
64%

Közben megoldódott a nem indulási probléma. A fűrész márkáját-típusát még ideírom: Cross-X-Tools CGC 2200.


Naszóval... a leírásában ez van leírva (nem teljesen szószerint írom, mert a teljesre nem emlékszem): "az első húsz üzemórában 1:20-askeverékkel használjuk".

Én meg kikerekedő szemekkel néztem hogy mi?! Utána, hát legyen ha így van leírva.


Utána ugye pár használat után nem indult, megtiszítottam a gyertyát utána ugyanez.


Sok-sok kínlódás után leszedtem a kipufogót, majd ahogy megdőlt úgy kifolyt belőle 2-3ml (!) olajos benzin.


Ezután megpróbáltam kipufogó nélkül beindítani és úgy azonnal (természetesen brutális hanggal) beindult.


Ezután a 20-as keverék helyett töltöttem bele 25-öset, (ez van hozzá előírva) majd a kipufogódobot alaposan átmostam féktisztítóval, ezután kiszárítottam hőlégfúvóval majd összeszereltem.


Felhelyeztem a kipufogót, majd beindítottam felszerelt légszűrővel, és azóta is megy!

2020. júl. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
35%
Ezeket a kínaiakat is 1:40-nel érdemes használni. Jó minőségű, lehetőleg szintetikus olajjal. Kezdetektől, fogva 1:40-nel tankoltam az enyémet, a bejáratáskor is,semmi baja. Az 1:25 hülyeség, főleg a gyári gyertyával, ami nem bírja ezt a dús keverést.
2020. júl. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!