Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Miért nem indul a vadiúj...

Miért nem indul a vadiúj láncfűrész?

Figyelt kérdés
Épp hogy kipróbáltam kivágtam vele egy nagyon apró fát össz vissz ha 10 percet ment aztán rá fél órára indítanám be de nem indult kb 30 rántásra se. Nemtudom hogy kell megnézni hogy van e szikra de levettem a gyertya pipá t és rántottam párat de mindha nem adott volna szikrát a pipa. Vagy az nem is fog? Mi lehet a baj?

2020. jún. 9. 18:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%
Benzincsövet cserélném költségesre, meg akkor már az olajzóét is, mert ugyanaz a benzinre-olajra repedező dísztárgy van benne jó eséllyel. Tanksapka nélkül is próbálnám indítani, lehet, hogy gyárilag rossz a szuszogó.
2020. jún. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom
2020. jún. 10. 14:24
 13/15 anonim ***** válasza:
48%

Na ezzel a 30 rántásos bénázással meg szépen eldugítottad a kipufogót.

Szedd le aztán a szomszédok legnagyobb örömére így indítsd!

A hangos siker garantáltd

2020. jún. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Dasist garantált!
2020. jún. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tirisztor nem jellemző ezekre,hogy hamar behány szerintem túl szívattad és áll a benya a forgattyús házban. Vedd ki a gyertyát és próbáld kifolyatni a fölös benzint hagy nyitva pár órára majd tekerd vissza a gyertyát és próbáld újra indítani.A szívatót pöffenés után teljesen told vissza-nálad úgy van félgázon,és akkor indulni fog.Megpróbálhatsz benzint fecskendezni a légszűrőbe és ha úgy indul üzemanyag ellátási gondok vannak.Egy új tartalék gyertya sem árt ha van.Egy másik hozzászólásomat,hogy Kínai gépet csak áruházban szabad megvenni aki teljesen tapasztalatlan totál lenullázták ,tehát az rossz tanács...itt a jó példa most szépen visszavihetnéd és kérdés nélkül kicserélnék vagy ha bizalmad vesztetted-levásárolhatnád.
2020. jún. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!