Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol lehet olcsó kínai kamera...

Hol lehet olcsó kínai kamera szettet kapni? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Vannak azok a kínai 4db kamerából álló szettek amik olyan 10-20 ezer forint között mozognak.

Hol lehet a legolcsóbban rendelni, a legolcsóbb hely amit találtam 15500 volt + szállítás



2020. okt. 14. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Én lebeszélnélek róla.

A képminőség harmat gyenge, főleg éjszaka. 3-4 méterről már csak azt látod van-e ott valami, de hogy ki vagy mi, szó szerint homályba vész.

Kell egy riasztó, azt pedig bekötni biztonsági szolgálathoz.


A kamera csak arra jó hogy lesz egy utolsó emléked a cuccaidról, amikor a hónuk alatt viszik a kapucnis páviánok.

2020. okt. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Riasztórendszer is nyilván kell... 100 dollárt azért ildomos adni a kínai kameraszettekért is, no most te ennek a feléért keresel, ami túl olcsó. 100 dollárért vásároltat már szereltem föl és egész jól lát éjszaka. Teljes mértékben ugyanezt kapod meg a magyar boltokban és az ezzel foglalkozó szaküzletekben 60 ezer forintos árkategóriában. Nem hasonlót, nem a kínai a 60 ezres készülékről koppintott, hanem abszolút ugyanezt! 15 ezerért maximum 1 db IP kamerát kapsz!


[link]


Maga a rendszer beállítása könnyű, van varázsló, így összekötés után automatikusan felismeri a rákötött kamerákat, ha jól emlékszem tud magyarul is. Ugyan ált. adnak ezekhez relatíve hosszú (két végén szerelt) kábelt, de hát kicsi az esély arra, hogy azt fel is tudod használni, szóval vagy kell hozzá egy gyengeáramos vagy te magad kiépítesz neki UTP-t és veszel csatlakozókat meg krimpelőt.

2mp-es kamera jár a linkelthez, 20m-es éjszakai ellátás azért némi túlzás, de 10-15 méterig valóban jól ellát, tápot az UTP-n keresztül küldi ki, nem szükséges hozzá külön megtáplálást kiépíteni. H265-be tömörít, értsd a régebbi rendszerek tömörítési eljárásához képest ez legalább a felére csökkenti a felvett anyag helyigényét. Ezekhez a rendszerekhez is mondhatni okvetlenül szükséges egy szünetmentes. Szóval ha így kezdődik, hogy mi a legolcsóbb és a legolcsóbb árának a felével számolsz, akkor hagyd a fenébe az egészet!

Nem tudom milyen rendszert találtál 15 ezerért, de belinkelhetetted volna, mert 15 ezerért szerintem maximum központot kapsz és abból is a már rég elavult BNC dugósat, amihez még külön tápot is ki kell építeni.

2020. okt. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Elhiszem hogy ennyiért ez a leggagyibb de eléggé jó lehhe minél hamarabb. Még ha csak azt látjuk hogy valaki bejött a portára vagy kutya vagy ember mert akkor már gondoljuk hogy ki az és tudunk ellene tenni. És gondolom a 15-14-13 ezreseken nincs különbség azért gondoltam hogy akkor jó lenne az olcsóbb
2020. okt. 15. 12:31
 4/6 anonim ***** válasza:

"Még ha csak azt látjuk hogy valaki bejött a portára vagy kutya vagy ember mert akkor már gondoljuk hogy ki az és tudunk ellene tenni."


Tehát mindig lesz valaki, aki a nap minden percében (éjjel is, hiszen olyankor történnek az események) figyeli a kamerák képét?


Mi van akkor, ha mindenki elmegy otthonról?


Ha rátelefonálsz a szomszéd nénire ő még a Szulejmán 374753. része közben is felveszi és azonnal át fog menni?


Persze, kimegy a rendőrség is... 5 perc alatt egy bankrabláshoz, de a "valaki járkál a kertben" lesz fél óra is. Addig meg sok mindenhez hozzáférnek.

2020. okt. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Elég ha tudjuk hogy valaki aki csak 1-2 ember lehet bejött és aztán egymás közt elintézzük.

Jobb mindha arról se tudnánk hogy járt itt valaki. Nem kifosztani jönnek az emberek ide

2020. okt. 15. 20:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Inkább 30000Ft-tal számolj, de annyiért már tényleg elég jót kapsz.


Én banggood-rol rendeltem, kb egy éve, 8 kamera plusz a felvevő volt 60 ezer, és szép a képe, éjszaka is tűrhető, szóval én csak ajánlani tudom.

2020. nov. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!