Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Honnan éri meg olcsó kínai...

Honnan éri meg olcsó kínai láncfűrészt rendelni?

Figyelt kérdés
12-15 ezer körül érdekelne használható benzines láncfűrész. Melyik oldalról lenne érdemes rendelni ahol ha szart kapok foglalkoznak velem? Azokat kérdezem akinek van tapasztalatam. Tudom hogy ezek semmire nem jók stb

2020. okt. 15. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Ne vegyél olyat,mert nagyon gyenge a minősége.Hamar el fog romlani és viheted a szervízbe.Kérdés persze,hogy vállalják-e a javítását,lehet,hogy csak cseregaranciás lesz.

Vegyél inkább kicsit drágábbat,de kerüld a barkácsáruházakat,főleg a Praktikert.

2020. okt. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ha nagyon olcsón kell akkor például a mostonline.hu az ad el enyiért

de arra készülj hogy ha elromlik akkor nagy eséllyel te neked kell javítani

2020. okt. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Vannak strausok 12k ért, megéri inkább egy 16 ezres flinke-t venni?
2020. okt. 15. 16:05
 4/11 anonim ***** válasza:
kb ugyan az a minőség
2020. okt. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Vegyél Demont. Az nagyobbik már elég tartós. A szerszám x-is forgalmazza, de a garanciális ügyekben a hozzállásuk egy rossz vicc!
2020. okt. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha otthon kell, és nem 300 négyzetméter kifűtésére kuglizgatsz, akkor lehet elektromoson is gondolkodni, csak duplázd a büdzsét! De azzal tényleg nemigen lesz baj, ha nem hagyod fagyban.
2020. okt. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az elektromos nemigen jöhet szóba. tzifaaprításra jó lenne de még akad néha olyan is hogy áramellátás nem adott és ott kell mondjuk gajjazni vagy kivágni 1-2 vékony fát
2020. okt. 17. 18:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen erősebb Hecht, esetleg McCulloch fűrésznél lejjebb nem kéne lejjebb adni benzinesben, ha úgy dolgozni is jó volna vele.
2020. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az árkategóriában a garanciát el kell felejteni. 12-15 ezer forintért egyetlen eladó sem fog foglakozni vele. Aki ilyet vesz, az ezzel tisztában kell, hogy legyen. Én az OBI-ban vettem, Garden Master a neve. 4 éve használom eddig nem volt vele baj. De azért nem árt, ha alapvető dolgokat megtanulsz szerelni(karburátor csere, karburátor membrán csere, olajpumpa csere, kuplungcsere). Ha ezek mennek és arra használod a fűrészt, amire való(évente 5-10 alkalommal elindítod, a téli tüzelőt óvatosan bekuglizod vele) akkor nem lesz baja. Pláne, hogy a márkásakhoz képest az alkatrész is nagyon olcsó hozzá.

Egyébként ennyi pénzért tök mindegy, hogy milyen néven veszed. A belseje nagyjából gyanaz mindegyiknek.

2020. okt. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Legolcsóbból vegyél 2db -ot :) ha az egyik elromlik ott a másik.Amíg az elsőt szerelgeted a második csak kitart.
2020. okt. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!