Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ajánlanátok nekem megfizethető...

Ajánlanátok nekem megfizethető láncfűrész otthoni használatra?

Figyelt kérdés

Otthoni használatra szeretném 20-30ezer közötti árfekvésű, amennyire lehet megbízható láncfűrészt.

Elektromos is lehet akár.

Én erre gondoltam elsősorban : [link]

Vélemény?



2020. nov. 20. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

Ha elég a kisebb vágáshossz is akkor inkább ezt venném:

[link]

2020. nov. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aaaaz, vagy kétharmada láncsebességgel, nagyon jó döntés alsó kategóriás branded szutykot venni. Tökéletes választás a Scheppach.
2020. nov. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fantom83 ***** válasza:
100%

Én 2-3 éve "vándor árusoktól" ilyet vettem:

Flinke FK-9700 (jelenleg 15.090 Ft+szállítás)


Ház körüli munkákra teljesen jó,100-as benzin + mcculloch olajjal + legolcsóbb lánckenő olajjal,télen nyáron indul a gép gond nélkül.


A vas-műszaki boltban vettem hozzá vezetőt+2 láncot egy csomagban valami 6.500Ft-ért.

Igazából lehet jobban megéri egy ugyan olyan másikat venni,a régi meg marad donornak.

Nálam bevált,ez biztos.

2020. nov. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ilyet vettem kb. 2 éve:

[link]

Az "általános otthoni" használat mellett (összesen 4-5 teherautónyi fa összevágáas eddig), kitakarítottam két kertet, amiket évtizedek óta elhanyagoltak, kivágtam évtizedes, kiszáradt fákat, stb. Nekem bevált, főleg annyi pénzért. Most kell majd rá egy új lánc, más gondja nem volt eddig.

2020. nov. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fantom83 ***** válasza:
21%

Annyit még hozzátennék a dologhoz,h csak is teljesen fém csillagkerék zsírzót vegyél a vezető karbantartásához.


Én Oregon-t vettem,kaptam hozzá eperlekvár kinézetű ajándék zsírt is,maximálisan meg vagyok elégedve vele.


Első alkalommal műanyag zsírzót vettem,hozzá,orrán-száján eresztette a zsírt,csak a csillagkerékre nem nyomatta...

2020. nov. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!