Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ha nem forog rendesen a ricni...

Ha nem forog rendesen a ricni (el van kopva alatta a réz is), azt meg lehet oldani valahogy, mondjuk pillanatragasztóval, új csaptelep vásárlása nélkül?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 17. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
nem
2021. ápr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak a ricnis részt kidobod és veszel egy kerámiabetétet helyette kb. 500 Ft-ért.

(Ha egyről beszélünk.)

2021. ápr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És az milyen? Tudsz linkelni?
2021. ápr. 17. 22:58
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]


Ez szerintem gumicskas.


Se te keramiabeteteset vegyel!! A Budapest Kiraly utcaban van egy ilyen vizesbolt: ott kb 400-500 huf egy ilyen.

Sot a Tatra utcaban szerszamot is tudsz berelni,ha nem tudod,mekkora meretu szerszam kell hozza. Ott segitenek. Nagyon segitokeszek voltak velem is.



[link]


A keramiabetetes csak nem huzhato tul. Sokkal tovabb mukodik.



A kis feher reces ize(ricni) 30 forin t/db.


Csap szetszereleshez szerezz be megfelelo meretu csokulcsot meg villaskulcsot is!!


Udv,egy otthon csapot cserelo .


Ne hivj mesterembert,mert 25 ezer alatt nem uszod meg!!!

2021. ápr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Lenyeg,hogy nem uj csaptelepet kell venned!! Hanem csak uj parazaz forintos belso reszt!!

A boltba vidd magaddal a csapbelsoreszt,amit binkeltem! Az alapjan a boltos tud adni megfelelo meretu keramia csapbetetet.


Illetve azzal tudsz venni 1 db villaskulcsot hozza !! A megfelelo meretet!!

2021. ápr. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nem kell új csaptelep..gondolom, a sok erős túlhúzás miatt átfordult a (műanyag)csapgomb.

A réz nehezebben megy tönkre. Vezsel egy új csapgombot, és a régi helyére teszed.


A legegyszerűbb az, hogy lefényképezed több helyzetből, főleg úgy, hogy a gomb nincsa a csapon..aztán egy vasárnap is nyitvatartó áruházban megmutatod valakinek..

2021. ápr. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És a betétet hogy kell kiszedni? (Franciakulccsal nem sikerült elcsavarni egyik irányba sem)
2021. ápr. 17. 23:47
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Betétet kicsavarni simán. Balra tekersz ki mindent. Amerre Kinyitod a csapot is. Kulcs végét üsd meg kézzel.
2021. ápr. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És nem lesz baj, ha erősen kell? Eléggé nyomtam, mégsem indult el
2021. ápr. 18. 17:18
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem. Ha feszegeted, hosszan rángatod, nagyobbbaja lesz.

Rövid, hirtelen nyomaték kell.

2021. ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!