Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Magasnyomású mosónál mire...

Magasnyomású mosónál mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

Szeretnék lassan venni egyet. Már több embertől is hallottam, hogy bekapcsolni mindig úgy szabad, hogy először meg kell húzni a ravaszt, így lelevegősödik és utána szabad csak a rajta lévő kapcsolóval bekapcsolni.

De olyat is hallottam már, hogy ha azt szeretném, hogy hosszú legyen az élettartama, akkor működés közben ne engedjem el a ravaszt, hanem menjek oda a géphez, és a kapcsolójával kapcsoljam ki, hogy a szivattyú biztosan hamarabb leálljon, mint ahogy abbamarad a víz kiáramlása. Ez igaz, tényleg számít ez?

Ilyesmi tippeket várnék elsősorban.



2021. jún. 15. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell ezt túlspirázni! Azt vedd meg,amelyik épp akciós! Ezek a pár~tízezres sz@rok kb. egyformák.

Szép színes kialakítás,látványos kerekek,stb. mitsem ér. Legyen fém-kazános,és olyan szennymaró lándzsa,amely forgó sugarat produkál.

2021. jún. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy Makitát vettem végül. Fém szivattyús. Majd kiderül, hogy meddig bírja. Csak 29 ezer volt, szóval nem az a klasszikus minőségi Makita, de legalább nem full műanyag az egész.
2021. jún. 18. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!