Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van egy kisfiam, esküvőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kisfiam, esküvőn akkor nem lehet fehér menyasszonyi ruhám, fátylam, templomi esküvőm? Ilyenkor mi illik/szokás?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 21:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
amit akarsz
2009. okt. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
76%
Nekem kettő pici babám volt amikor hozzá mentem a páromhoz.Fehér ruha ,templom stb.Ahogy a nagykönyvbe meg van írva:).A kicsik voltak a koszoruslányok.Ez már nem az öskor,ne aggodj mindent szabad..)
2009. okt. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
48%
Ha katolikus vagy,csak akkor lehet templomi esküvőd,ha még nem volt másik templomi esküvőd.A fehér ruha,meg a fátyol komikus egy gyerekes anyukán,annak ellenére,hogy sokan még a 3. esküvőjükön is felveszik.Nem illik,de sok helyen ezzel nem törődnek.
2009. okt. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
85%

dehogyisenem! :)


lehet, hogy páran (akik kissé begyepesedett gondolkodásúak) furcsán néznek majd, de kit érdekel.

egyszer hallottam esküvőn, mikor a szertartás után az egyik meghívott azt sutyorogta a másiknak, hogy milyen nevetséges a menyasszony, hogy fehérben van. mert elég pasizós típus volt korábban.

de a legtöbb ember nem akad fenn ilyesmin ma már.

2009. okt. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem sem illik egy anyukának fehér menyasszonyi ruhában esküdnie, főleg nem templomban. Ez az egésznek a megcsúfolása, a hagyományok semmibe vétele. Ennek ellenére sokan fehérben esküdnek. Pedig hát végül is a menyasszonyi ruha azért fehér, mert a tisztaságot, az érintetlenséget szimbolizálja.
2009. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
26%
Ja, és én nem vagyok se begyepesedett, se vallásos, sőt. De én ezt így gondolom.
2009. okt. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
88%

nincs értelme manapság régi szokásokon lovagolni.

ezzel az erővel nem is lehetne templomban esküdnie csak annak, akik minden vallási előírást betartanak, és szüzek. mindketten.

2009. okt. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
58%

egyetertek a 21 40-el !!!!!!!!

en sem vagyok begyepesedett, sot fiatal vagyok es meg nem is eskudtem... egy vajszin szobajohet szerintem, de feheret semmikepp! szerintem

2009. okt. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
84%

csak mert a gyerek egy látható bizonyítéka annak, hogy már nem érintetlen valaki?

ezzel az erővel az is megcsúfolja a templomot, aki már nem szűz, pláne, aki egyéb "súlyos" bűnöket is elkövetett.

2009. okt. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
91%
Én római katolikus teológiát tanultam, igen lehet templomi esküvőd. A lényeg nem azon van van e már gyermeked, hanem, hogy őszintén tiszta szívből szeretitek e egymást. Isten valószínűleg örül neki, ha összeházasodtok és ezt templomban is teszitek, mert Isten előtt tesztek ígéretet egymásnak. :)
2009. okt. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!