Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ez szerintetek 2 állású lehet?

Ez szerintetek 2 állású lehet?

Figyelt kérdés

Kellene nekem egy "push to open" retesz. Nem tudom mi a magyar neve, rákeresni is kihívás már emiatt. Így kellene működnie: [link]

Tehát hogy fogantyú nélkül ki lehessen nyittani a rá felfekvő lapot, megnyomással.

Találtam egy ilyet. Ez szerintetek jó lehet erre a célra? Ennek 2 stabil állapota van? [link]

Nekem elsőre nem úgy tűnt, viszont létezik belőle dupla is, és ott mivel más állapotban van a kettő, már úgy néz ki, hogy megfelelne: [link]

Mindenképpen innen a szoger.hu-ról szeretnék rendelni, mert innen amúgy is rendelek és akkor nem kellene mégegyszer postaköltséget fizetnem.



#bútor #ajtó #retesz #Latch #push-to-open #szogker
2022. febr. 5. 00:44
 1/2 A kérdező kommentje:
Azért is kérdezem, mert ezekből létezik olyan, ami csak csillapítja a becsukódást (pl.: [link] ), ami nekem nem lenne jó, mindenképp olyan kell ami ki tudja lökni az ajtót.
2022. febr. 5. 00:48
 2/2 anonim ***** válasza:
2022. febr. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!