Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fa teraszunkat sötétre festett...

Fa teraszunkat sötétre festettük. Hogyan lehet világosítani?

Figyelt kérdés
Sötét barnára lett lekenve, de túl komor lett. Van-e valamilyen megoldás világosítani?
2010. szept. 30. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos már csak az újra festés lehetősége marad.
2010. szept. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy-egy nagyobb méretű világosabb (olcsó) kép, világos bútorok, székek, asztal talán egy kicsit feldobná.
2010. szept. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az újra festés az jó lenne! Világosítható? Én olyan szép enyhén bordósat szerettem volna, aztán a férjem nélkülem intézkedett és a végeredmény lelombozó.
2010. szept. 30. 15:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a festék teljesen fed. Legalábbis olyat kell venni :) Akár még fehér is lehet :)
2010. szept. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben lazúr festékkel lett lekenve, akkor csak teljes lecsiszolással (a fa eredeti színéig) és újrafestéssel lehet világosabb színt elérni.

Ha valamilyen zománcfestékkel, akkor egy szimpla átfestéssel megoldható a kérdés. Persze a régi, pattogzó festéket itt is el kell távolítani.

2010. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Casati favédő lazúrral lett lefestve. Akkor ezek szerint meg se kíséreljem a ráfestést?
2010. okt. 2. 14:04
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne.
2010. okt. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:-( Szomorú vagyok! Köszi minden válaszolónak.
2010. okt. 3. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!