Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mennyire jellemző, hogy...

Mennyire jellemző, hogy tízenéves eszközöknek megvannak a gyári papírjai, számla, használati utasítások? Pl fűkasza, fűrész, fúrónak, flexnek?

Figyelt kérdés
dec. 16. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Hármas szinten jellemző.
dec. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Nekem.mond megvan. Olyan dolgoké is, amit már rég kidobtam. Vuszont a csekkeket befizetés után azonnal kidobom.

Szerintem nem nagyon őrizgetik a papírokat az emberek. Még a garihoz szükségeseket sem.

dec. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenről meg van.Külön erre van 1 dobozom.
dec. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Idővel rá jössz, hogy meg kell őrizned ezeket a papírokat és akkor már megőrzöd. A fiataloknál ezért ez ritkább, időseknél gyakoribb, hogy megvannak.

Na meg vannak azok akik elteszik a papírokat és utána soha nem dobják ki a régieket sem - mint mi. Ezért meg van sok 20 éves ilyen blokkunk, jótállási papírunk, még olyan eszközről is ami már rég nincs is meg.

dec. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

Nekem van egy fiókom, ahova ezeket dobálom. Évente, két évente egyszer átszanálom, a fölöslegeseket kidobálom. Használati utasítás pl, ha nem noname az eszköz, akkor fenn van a neten. Jótállással vagy számlával 3-5 év után ugyan mire megyek?

Mint mondom, van erre egy fiókom, de nincs rá három, négy, hogy a fölöslegeseket is az örökkévalóságnak őrizgessem.

dec. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hülye kérdés, az adott embertől függ.

Nekem mindennek megvan, nem szanálom évente, mert nem is veszek annyi gépet, hogy ne férjen el minden papír egy nem túl vastag mappába.

dec. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!