Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Gyöngyfűzők légyszi, kezdő...

Gyöngyfűzők légyszi, kezdő vagyok. Megszántok?

Figyelt kérdés

[link]

megcsináltam a képen látható rombuszt, csak épp nem simul ki, mindig összepöndörödik. Hogyan merevítsem ki? Másik dolog: meg szeretnék tanulni gyűrűt fűzni, de eddig egy használható linket sem láttam. Egy füzetben 1 féle techninka le van írva (már bejártam a könyvesboltokat, csak ezt az egyet találtam), amikor egy szemet körbe kell fűzni, sikerült is, csak az is ilyen kis szottyadék lett. :S A gyöngyök arra mennek, amerre akarnak. :(


2010. dec. 3. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Dróttal vagy damillal készítetted? Ha damillal, akkor ne várj tőle semmit :) Ezt dróttal kell, és azt ki tudod szépen egyengetni a megfelelő formára!

Sok sikert!

2010. dec. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Á, akkor megvan a probléma forrása. :) Köszi :) Ja és sikerélmény: sikerült a gyűrű, többféle is. :)
2010. dec. 4. 11:09
 3/3 anonim válasza:
maszti után könnyebben megy a füzőgetés
2010. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!