Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Honnan tudnék egy 70x100-as...

Honnan tudnék egy 70x100-as méretű plexi vagy fa lapot (sima felületet) keríteni, amin ki tudom rakni a 2000 darabos kirakóm?

Figyelt kérdés
Bár gondolom a plexi az elég húzós árban lehet. A papír meg sajnos már túl nagy, azon nehézkes kirakni, tekeredik ide-oda. Köszönöm.
2009. jan. 17. 22:39
 1/9 anonim válasza:
82%

ÜDV

nekem van 1 kb 100x100as üveglapom, írj mailt , ha érdekel

2009. jan. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A vásárlás sajnos nem jött létre, szóval várom a további ötleteket. Köszönöm előre is mindenkinek.
2009. jan. 18. 10:50
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem felesleges a plexi- vagy falap, én papírboltban vettem vastag kartont ugyanerre a célra, és tökéletesen megfelel.
2009. jan. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hidd el, én is kartont vettem, és nekem nem felel meg erre a célre. De ezt hadd döntsem el én, a kérdésemre vártam választ.
2009. jan. 18. 13:14
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem másféle kartonról beszélünk. Amit én vásároltam, az 0.5cm vastag, nem tud ide-oda tekeredni. Ugyanolyan vastagságú, mint a farostlemez. De az utóbbit is kipróbálhatod, ha végképp nem szimpi a karton. OBI-ban biztosan kapsz.
2009. jan. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
De ha bemész egy bármilyen képkeretezőhöz, ott is vásárolhatsz akár farostlemezt, akár üveglapot. Mindkettőt használják képkeretezéshez.
2009. jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Barkácsáruházakban (OBI, Praktiker, Baumax...)

Vagy akassz le egy szekrényajtót. Papírból csak az ún. söralátétkarton jó, az meg majdnem olyan árban van, mint a farostlemez.

Vagy lehet, hogy lehet akkora rajztáblát is kapni, meg kell érdeklődni.

Vagy kérd el anyud nyújtódeszkáját :)

2009. jan. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Farost vehetsz egy asztalosműhelyben is ha van a közeledben, vagy amint már írták barkács áruházakban!
2009. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A legolcsóbb, ha elmész egy (bútor)lapszabászatba! Ott olyan anyagból és akkora darabot vágnak le neked amilyet szeretnél! Olcsóbb, mint az OBI vagy ilyesmi barkácsbolt, az asztalostól pedig még pláne olcsóbb mivel az asztalos is ott veszi és ő ráteszi a maga hasznát! Keress rá Google-ben, hogy: "lapszabászat"
2009. jan. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!