Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ötleteket szeretnék karácsonyf...

Ötleteket szeretnék karácsonyfa alá helyezett kisvonatpálya kialakítására?

Figyelt kérdés
eddig fehér lepedő leterítésére gondoltam, de szeretnék alagutat is, meg vannak kis kerámia házikóink is. van aki csinált már ilyet kisgyerekei kedvére. köszi
2010. dec. 22. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem erről a gyermekkorom jut eszembe. Egyik évben villanyvasutat kaptam ajándékba. Kis kör pályán ment körbe-körbe a vonat és mellé voltak rakva az egyéb kiegészítők (fák, alagút, házak, szemafor). Én nagyon örültem neki. Ha egyszer lesz fiam, akkor én is meglepem hasonlóval. 27/F
2010. dec. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen a férjem is hasonló emlékek miatt vett most a kisfiunknak villanyvasutat, vagyis kis elemes vasutat, de az én női lelkemmel szeretném kicsit kicsicsázni a környezetet, hogy nagyon szép legyen, ehhez kellene segítség
2010. dec. 22. 23:06
 3/7 anonim ***** válasza:
A karácsonyfa alá nem ajánlatos tenni sínpályát mert ott baleset lehet belőle
2010. dec. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bocipók ***** válasza:
Amikor nekem volt villanyvasutam én könyvekből csináltam az alagutat. Kinyitottam és a két élére állítottam (fordított "V" betű). Készíthetsz állomást is, tegyél várakozó embereket játékfigurákból!
2010. dec. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem most ez jutott eszembe a kérdésről

http://www.youtube.com/watch?v=UhTjIyWaO8s

3:29

2010. dec. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ez nagyon édes video :)
2010. dec. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az alagút ötletet, én cipősdobozra gondoltam eddig, majd meglátjuk.
2010. dec. 23. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!