Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Üveg másolás házilag műanyagból!?

Üveg másolás házilag műanyagból!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék lemásolni egy 0.7-es boros üveget valamilyen anyagból, csak azt nem tudom, hogy milyen anyaggal lehetne az megoldani, ami adott vastagságban egyforma súlyra jönne ki, és házilag megoldható lenne?


Másrészt hogyan lehetne a legkönnyebben megoldani ezt?


Arra gondoltam, hogy az üveg felét gipszbe mártom, és azt műgyantával és üvegszálas paplanból kihozom, de szerintem nem lenne ugyanakkora a súlya... de jobb lenne valahogy kiönteni...

Van esetleg valakinek ötlete rá?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. jan. 5. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél még egy uveg ugyanolyan bort. Olcsóbb és egyszerubb.
2011. jan. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kihagyhatatlan hozzászólást.


Műanyagból vagy hasonló anyagból kellene, hogy NE törjön el, ha leesik.

2011. jan. 5. 15:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha kell hogy oblos is legyen (hogy beleonthess valamit) eléggé nehéz kivitelezni. Ha csak az alakja kell, akkor ki tudod számítani a muanyag fajsulyát, esetleg beleonteni valamilyen fém vázat.


Máskulonben lehet venni uditot is hasonlo alaku uvegben mint a borosuveg ami viszont muanyagbol van. Nézz korul nagyobb élelmiszeruzletekben.

2011. jan. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Több gyakorló(flair) műanyag üveget szeretnék csinálni, tehát szeretnék egy sablont, vagy valamilyen megoldást, hogy egy üveget, letudjak másolni pontosan, és, hogy a súlya is közel azonos legyen!


Egy ilyen üveg, közel 12 ezer forint, ha többet szeretnék akkor lehetne számolni mennyibe kerül. Képes lennék megcsinálni, csak remélem valaki ismer valami anyagot amivel megvalósítható a dolog.

2011. jan. 5. 20:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Zsonglőrködni fogsz? Arra valóban nem jó a limonádés üveg, a 12000 pénz meg valóban sok.
2011. jan. 6. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

zsonglőrködéshez nem jó ilyen műanyag teke figura?

[link]

2011. jan. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem sajnos, mert nincs meg az a súly. Amúgy mixerkedéshez kell:)
2011. jan. 8. 12:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Cherry Queen bonbont( leánykori nevén konyakmeggy)lehet kapni konyakosüveg formájú műanyag flakonban. Kívánságra én kieszem belőle a bonbont (:D

Forgalmazója Bonbonetti Kft, 1097 Bp.Vágóhíd u.20.

Lehet, hogy ki tudsz énekelni belőlük üres flakont, nekem 1 van, üres /sajnos/.

Azzal öntöd ki, amivel akarod.

2011. jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!