Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogy lehet Hollywood stílusú...

Hogy lehet Hollywood stílusú tükröt csinálni házilag?

Figyelt kérdés
Láttam egy műsorba hogy villanykörtéket raktak körbe a tükörhöz a foglalatokat berakták egy ilyen falapba de hogy csinálták meg a világítást? hogy mind a 8 villanykörtét 1 be tudnak kötni és csak 1 helyen kell bedugni? Nagyon szeretnék én is csinálni egyet.!
2011. jan. 11. 15:15
 1/4 anonim válasza:
100%

Párhuzamos kapcsolásról hallottál már? Jó sokat fog zabálni, de megoldható.


Vagy kisebb teljesítményű izzókat teszel be.


Esetleg sorosan kapcsolod, és nem 230-as izzót teszel be, hanem n db 230/n voltosat (pl. 23 10 voltosat).


De a megvalósítást BÍZD SZAKEMBERRE mert ha nem értesz hozzá és valamit rosszul csinálasz,+b@sz a ménkü!

2011. jan. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az asztalos részét nem tudom, de gondolom az izzókat párhuzamosan kötik. Valahogy így:


------------> villásdugó1

| | | |

O O O O

| | | |

------------>


De legjobb, ha egy hozzáértővel rakatod össze, hogy biztonságos is legyen.

2011. jan. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

előző vok

Bakker, elmásztak a vonalak.. na mindegy az első válaszoló beelőzött, de jobban leírta a lényeget. Ne kísérletezz, veszélyes lehet.

2011. jan. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem értesz hozzá inkább kérj meg valakit aki beköti mert a villanyáram nem játék. Hiába magyaráznám el itt ha gőzöd nincs mi a soros vagy párhuzamos kapcsolás, csak veszélybe sodornálak.

Amúgy annak aki ért hozzá nem nagy dobás bekötni.

2011. jan. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!