Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Próbáltátok már különböző fal...

Próbáltátok már különböző fal dekorálásokat, mi a véleményetek kezdőként bele vághatok?

Figyelt kérdés
A ragasztószalagos ill. a sablonos falfestésre gondolok és persze a különböző effekt festékekre.
2011. jan. 30. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Már festettem úgy, ahogy mondod, és nem volt könnyű. Pedig már nem először csináltam. Nem rég én is kicsit felakartam dobni a lakást, de túl drága lett volna az egészet újrafesteni. Úgy döntöttem, hogy mivel a párom imádja a kínai mintákat, festek azt a falra. Most az ablak két oldalán középen ilyen minták vannak a falon. A hálóban a szenvedély jele és stb. Nagyon feldobta a lakást, és egy-két óra alatt megcsináltam. Ha érdekel, szívesen segítek ötletekkel.
2011. febr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A segítség nagyon jól jönne:))

1. A sablont magad készítetted és milyen ragasztóval rögzítetted? Én egy kicsit félek, hogy a ragyasztószalag leszedi a festéket is.

2.Milyen festékkel festetted a mintát, sima falfestékkel, vagy tömény szinezőpasztával?

3.Na és ha nem túl nagy kérés egy fotót a műről?

Előre is köszönöm a választ.

2011. febr. 1. 21:11
 3/3 anonim ***** válasza:

A sablont kivágtam és egyszerűen rárajzoltam a falra, halványan és miután megszáradt, ha valahol látszódott a grafit nyoma ott leradíroztam óvatosan.

A festék pedig paszta és nem árt egy létra, mert én széken álltam és a magasabban levő mintákat elég nehezen értem el, mert a nyakam és a kezem nagyon fájt közben.

Ha megadod az e-mail címed, szívesen küldök képeket.

2011. febr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!