Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen bakikat követtél el...

Milyen bakikat követtél el kezdőként a házimunkában?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 08:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Például szénné égettem a levest, pedig csak egy percre ültem le az msn elé. :D

Meg volt néhány ilyen főzési bénázásom.

Mással viszont nem nagyon volt semmi.

2011. júl. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A levest?? Azt hogy?? :)))
2011. júl. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ezt a párom is kérdezte :) Annyi történt, hogy zöldséglevest csináltam volna, és az sokkal finomabb, ha előtte kicsi olajon megpárolod. Tehát feltettem olajon a zöldségeket. És tulajdonképpen az égett oda.
2011. júl. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Párom fehér pólójából egy perc alatt kéket csináltam. :)

Pohár törés rendszeres volt eleinte mosogatás közben.

Talán ennyi, de biztos volt még csak nem emléxem rá. :)

2011. júl. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Amikor főzni tanultam előfordult, hogy odaégetem, elsóztam, túl csípősre készítettem stb. az ételeket. Takarításnál nagyon sok tisztítószert használtam, ma már tudom, hogy kb negyede is elég annak a mennyiségnek amit régen elpazaroltam. Nem tudom, hogy bakinak számít-e, de nagyon sokáig elhúzódott a mosogatás, teregetés is.

Tudni kell, hogy amíg a szüleimmel éltem, semmilyen házimunkát nem kellett végeznem. Ők nagyon sokat dolgoztak, így bejárónőnk volt és mindenki a munkahelyén/iskolában ebédelt, hétvégén főztünk. Amikor 18 évesen különköltöztem, eléggé meggyűlt a bajom a "felmosóronggyal", de szerencsére ma már csak ritkán követek el hibákat.

2011. júl. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Olajat ottfelejtettem a gázon,szépen felgyulladt (szerencsére nem égett meg semmi,csak a fazék ment kukába)


Fehér ruhákat akartam fehériteni...senki nem mondta hogy higitsam jól meg a hipót...1 liter hipó,5liter viz kb,3 óra ázás után cafatokban szedtem ki a ruhákat...kuka.


Selyeming+vasaló magas hőfokon...kuka


Kajamaradék wc-be...dugulás


Tészta leszűrése műanyag mosogatóaljjal,mosogató alja megolvadt


Mentségemre szóljon,amig anyámékkal laktam semmit nem engedtek,hiába akartam

2011. júl. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

valahogy nem emlékszem kirívó esetre. soha nem gyújtottam fel a konyhát, nem dugítottam el a wc-t, és hasonlók.


valahogy rá lettem nevelve, h hogyan kell takarítani. főzni meg nem szeretek, de ha egyszer ráveszem magam, nem tudom annyira elrontani, h ne enném meg :)

2011. júl. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Öblítős mosószerem volt, meg keverőtárcsás mosógépem...ki hitte volna hogy így is kell öblíteni? :D És hogy a rakott krumpliba meg kell főzni a krumplit :D De égettem már oda húslevest is. És egyszer mikor meg akartam lepni a szerelmem egy sütőzacskós hússal (esküszöm rá volt írva, hogy: sütőzacsóban) azt vettem észre, hogy rohamosan romlik a látásom...de aztán rájöttem, hogy csak a füst lett egyre nagyobb. Olvadozott a zacsi :D:D
2011. júl. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én egyetlen ilyen esetre emlékszem,mégpedig,az történt,hogy ott volt nálam a barátnöm,megkivántunk egy csésze teát.Fel is raktam a vizet forrni,aztán beültünk a szobába beszélgetni a vizet meg elfelejtettem...mire kb 2 ora mulva észbekaptam a vínek már nyoma sem volt,de az edény alja szénnéégett és az egész konyhám büzlött,még napokkal az eset után is.
2011. júl. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Életem első krumplifőzelékére azt a kritikát kaptam a - most már - férjemtől, hogy: "isteni finom! csak olyan sós, hogy nem tudom megenni":)

Fiatal háziasszonyként nemhogy örültem volna, hogy meg tudok valamit csinálni recept alapján, még variáltam is. Így készült a fasírt konzerves vagdalthúsból (valaki azt mondta nekem, az sima darált hús), olyan íze lett, hogy a kutya sem ette meg. Már jóval később, borsófőzeléket készítettem, de előtte nem használtam még keményítőt. Elolvastam az utasítást, először folyadékba, majd az ételbe. Szép, kínai leves külsejű, átlátszó valamiben úszkáló borsót sikerült készítenem.

2011. júl. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!