Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan tudom megcsinálni,...

Hogyan tudom megcsinálni, hogy ne menjen sokáig ez az elszívóm? Lekapcsolom a villanyt és még vagy 5 percig megy!

Figyelt kérdés
Köszönöm segítségetek! Erről van szó konkrétan: [link]
2011. márc. 24. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Valahol, talán a fedél alatt kell lennie egy potméternek, (ami általában csavarhúzóval állítható) és azzal kellene visszavenni az időből.
2011. márc. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én egy iskolában voltam karbantartó. Ott ilyesmik voltak a wc-ben. Ott szintén ez volt a gond.Kihívtuk a cég alkalmazottját,aki telepítette őket.

Ezekből a drágább verziók valóban potméteresek,olyan is van ami külső burkolatra kivezetett,de az olcsóbbak(a mieink is azok voltak)-"beégetett" időprogrammal rendelkeznek.

Egy mikroelektronikai-elhivatott 1~2 ellenállás cseréjével tudhat változtatni az időn.

2011. márc. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha leveszed a burkolatot nézd meg hova mennek a kábelek. Általában az időzítős ventillátorokban van 1 kis panel és azon találsz 1 trimmer potmétert, azt ha forgatod tudod állítani az időt.Ha nincs a motorban a panel akkor a kapcsoló alatt is lehet vagy az feletti kötődobozban.

Vigyázz vele mert attól függetlenül hogy a kapcsolód le van kapcsolva 1 direkt fázis és nulla a panelon van.Villszer.

2011. márc. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!