Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Felhólyagosodott a konyhabútor...

Felhólyagosodott a konyhabútor, mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés

Sajnos a mosogató alatti ajtón végig felhólyagosodott a "bevonat"és nagyon ronda!:-(

El lehet valahogy tüntetni,vagy át lehet "vonni"?

Mindenhol kerestem a netten ehhez kapcsolódó témát,de sajnos nem találtam és az is probléma,hogy nem is tudom,minek nevezik amivel a konyhabútor be van vonva.

Tud valaki segíteni,vagy nett címet adni,hogy magam itthon mit tudnék vele kezdeni!!


2010. máj. 21. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Jobb kézzel bal vál fölött repüljön..azaz a konyhabútor ezen része kidobható.

Sajnos újat kell legyártatnod egy bútor asztalosnál vagy barkács áruházban.Nem tudsz mit tenni ezzel a dohos,penészes dudorodással,ez tönkre ment és kész.

Szükséges kellékek: új MDF lap méretre vágva, dekopírfűrész (a tálca helyének kivágásához),és penészedés gátlós szilikon tömítő,pár facsavar ,és egy kis munkakedv,szabadidővel párosítva.

2010. máj. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az elsőhöz még annyit. Derítsd ki,hogy mi az oka annak,hogy az ajtó ázik. Lehet,hogy a mosogató környékén valahol gond van a vízvezetékkel,vagy nincs elég pereme a mosogatónak,és ezért ázik az ajtó is. Gondolom,nem az ajtó fölött mosogatsz.
2010. máj. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az jutott eszembe, hogy ha ügyes vagy, akkor talán úgy is meg tudod oldani, hogy alaposan ki hagyod száradni az ajtót, aztán az egyenletlenségeket lecsiszolod, elsimítod csiszolópapírral, utána pedig bevonod az ajtót öntapadós bútorfóliával. Persze, akkor az összes többit is be kell vonni, és ha nem körültekintően van megcsinálva a bevonás, akkor elég ócskán fog kinézni, de te tudod, h mire vagy képes, tehát, h menne-e neked.Sok sikert! Üdv!
2010. máj. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
be kell kenni dobózsírral és venni helyette másikat
2010. máj. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy veszel rá új ajtókat.(Praktiker stb)
2010. máj. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

első: nem munkapultról ajtóról van szó.

a tapétázás valszeg többe fájna mint egy db ajtó.

mivel gondolom a laminálás hólyagosodott fel, mielőtt kidobnám megpróbálnám a hólyagot levasalni,aztán dobnám ki.

2010. máj. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

kösz,nagyon hasznos tanácsok,de ezekkel tisztában voltam én is!

Bár azt nem értem,hogy a mosogatónak mi köze egy felhólyagosodott ajtóhoz!?

mivel sehol nem engedett el a fólia és nem is volt lyukas víz szinte soha nem érte az ajtót,hiába van felette a mosogató,nem tudom ti,hogy mosogattok,de nálunk nem úszik el a konyhabútor mosogatás közben,a másik meg,hogy poharakat szoktam csak bent mosogatni,mert a többit mosogatógéppel mosom!

na de mindegy is mert már kicseréltem az egész konyhabútort!

2010. jún. 7. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!