Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Panelházból való konyhabútort...

Panelházból való konyhabútort ki tapétázott már át, és hogyan sikerült? Hogyan csinálta?

Figyelt kérdés
Nagyon megköszönném, ha képet is tudnátok felrakni róla! :)
2011. aug. 10. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem mániám a szekrények áttapétázása :)))

Az első egy beépített konyhabútor volt. Az anyukám évekig használta. Tapétáztam már megsárgult hűtőt is, hogy ne üssön el a színe a konyhabútortól, az is bevált.

20 éve (mai napig) az egyik szekrénysorom is tapétázott, azon kívül, hogy kicsit unom... még mindig nagyon mutatós. Az agyam most is ott jár, hogy az előszoba szekrényt letapétázom, csak azért ez húzós anyagilag, min. 10 eFt-omba lenne.

Egyébként ha jó a szekrényed, becsüld meg, és újítsd fel !!!!

A szekrénysornál fekete zománc festékkel lekentem a vízszintes polcokat és az oldalfalát.... még a fa erezete is megmaradt. Az ajtókra (a politúrozott részre) ragasztottam tapétát.

A felületnek mindig tisztának és zsírmentesnek kell lenni !!! (én sebbenzinnel töröltem át az egészet).

Hagyományos zsilettel vágtam az ajtó széleinél merőlegesen tartva....ettől jobb nincs !!!!

Vékony hegyű tűvel szúrtam ki a maradék levegőbuborékot ... meg se látszik a helye.

Magasfényű, öntapadós tapétát használok mindig.... és valóban 100x is mosható.

Nekem megérte... az öreg bútorom mai napig bútor, és tudok benne pakolni.

Sok sikert.

2011. aug. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a részletes válaszod.Sokat segítettél. Mindenképp meg fogom próbálni. :)
2011. aug. 12. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!