Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Az normális, hogy az eresz (...

Az normális, hogy az eresz ( víz-szintes) és a fal ( vízszintes) között végig van egy rés és ott zubog az erkélyre a víz vagy nem az?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni? Szerintem, szarul van felrakva. Ugye?
2009. ápr. 14. 17:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Felettünk nem lakik senki. Ha folymatosan esik, ömlik az eresz résén át az eső az erkélyünkre, mi lehet ennek a vége? Leszakadhat az erkély?
2009. ápr. 14. 17:54
 2/5 anonim válasza:
Leszakadni ugyan nem valószínű,hogy leszakad,de nem úgy kellene lennie az tuti. Én megjavítatnám garanciába!
2009. ápr. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy tele van mohával vagy falevéllel, azért nem az ereszben áll meg a víz? Mikor volt utoljára kitisztítva?
2009. ápr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Moha nincs mert tavaly egy roma csapat lecserélte az egészet. Mire észre tért a közös képviselő már ledobták a régi ereszt. Képzelhetitek milyen minőségben dolgoztak....:( szóval garancia sincs sajna
2009. ápr. 15. 16:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt ismerem,olyan "mestereket" hivtam,akik ugyan elválalták a munkát, csak éppen nem értettek igazán hozzá. Olcsobb volt, de a javítás tobbe fog kerulni, mintha eredetileg is jo szakemberrel csináltattam volna, pedig nem voltak romák.

Akkor megfogadtam,hogy csak szakemberrel végeztetek munkát,aki garanciát is vállal írásban,mert azt végso esetben perelni is lehet!

2009. ápr. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!