Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kerti Wc-t mennyire nehéz...

Kerti Wc-t mennyire nehéz házilag elkészíteni?

Figyelt kérdés
Van közületek aki már készített kerti wc-t?
2011. aug. 25. 16:26
 1/5 anonim válasza:
Pottyantóst? : D
2011. aug. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
68%

Amikor epitkeztunk es a fiamnak tojnia(2-3 eves volt) kellett. Nem volt nalunk csak egy muanyag-szukito, amit a wc-deszkara kell rarakni. (A bili valahogyan otthon maradt.)


Astam egy asoval 10 cm-es godrot. Ra egy zsalukovet, arra a muanyag wc-szukito. Aztan betemettuk.


Kerti WC:

200-literes hordo mindket veget kivagod, aztan leasod.

A budit en kaptam a hugomektol ugyhogy nekem mar ossze volt rakva. Erdemes egybol odarakni, ahova kesobb fat fogsz ultetni. Ha a neten keresel tuti talalsz valami egyszeru budi leirast.

2011. aug. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, pottyantós wécét akarok készíteni. Sajnos az interneten nem találtam leírást.
2011. aug. 25. 21:21
 4/5 anonim válasza:

Mi a hugomektol kaptuk. Borkesztyu es mi is lebontottuk.


[link]

2011. aug. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk angol (a nem pottyantós) van kerti wcként (amit a szomszéd házból bontottunk ki régebben). Csak leöntős: a tetőről az esővíz a mellette lévő hordóba folyik és ha "kész vagy" egy vödörrel mersz ki és leöntöd.


Beton alappal fa kereten OSB lapból készült: 1-1 az oldala, 2db a hátulja 2 fél és egy egész az eleje. Cserép van rajta, de a "plafon" a hulladékból.


Télire ki kell szedni belőle a vizet, mert szétfagyhat. ennyi.

2011. aug. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!