Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Honnan tudnék alumínium...

Honnan tudnék alumínium tömböt venni rendelni?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne egy cigisdoboz méretű alumínium darabra de a világon nem találtam még ilyet.(létezik egyáltalán??) az összes esztergályos ismerősöm végigkérdeztem de sehol nem találtam. Van egy csomó jó ötletem meg találmányom amihez szükség lenne rá és nem helyetesíthetem be fával meg műanyaggal csak fémmel. Vasból meg nem akarom mert senki nem vállalná be a megmunkálását.
2011. dec. 14. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Párom rendelt valami ilyesmit a netről, ha hazaér megkérdezem tőle honnan és megírom.
2011. dec. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A helyi méh telepen biztos találsz, ha keresel.
2011. dec. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aki foglalkozik fűrészgép kerék öntésével,annak nem gond.
2011. dec. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fú,, hát megköszönöm a válaszokat de ha valami konkrétabbat tudna valaki mondani az még jobb lenne.
2011. dec. 14. 18:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Szegeden van egy ilyen bolt...már én is vásároltam ott.

Igaz,hogy tömbben nem láttam náluk,de rúdban árulnak alu.-t(is),egész komoly vastagságút.

Nézd át...itt a link.

[link]

2011. dec. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A metalloglobus-nál a legnagyobb alu a négyzetalapú 120x120mm -es 3000mm hosszú rúd. Kívánságra darabolnak.

Nézd meg a honlapjukat,van több üzletük is az országban.

2011. dec. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
[link] Megkérdeztem a párom. :)
2011. dec. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!