Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Barkácskedvelő férfiak segíten...

Barkácskedvelő férfiak segítenének?

Figyelt kérdés

Férjemnek keresek karácsonyra olyan "játékot", ami szerelős-barkácsolós, de egy felnőttet is leköt.

Sajnos ötletem sincs, mert amit találtam eddig, mind gyerekeknek szól és egy felnőttnek 5 perc összerakni.


2011. dec. 20. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy pár éve az unokaöcsémék kaptak kaptak két modellt, ami összerakható: egy hajó és egy motor, kb 30 cm-es modelljét. Nos, itthagyták, hogy rakjam össze nekik, mert nekik nem ment. Unalmas óráimban próbálkoztam, rengeteg (több mint 300) kis és nagyobb darabból állt, papír is volt hozzá, mit hová kell. Préselt, festett fából volt. Nos, annyira rossz volt a kivitelezés, hogy minden egyes darabot csiszolni, faragni kellett volna, hogy a helyére kerüljön, mert másképp nem fér volna be... a tűzön végezte :)


Szerintem lekötné a férjedet is :) Sajnos nem emlékszem a gyártó nevére, de valami fa gyerekjátékokat gyártó cég volt, az óvodákba járt a termékeivel, ott lett véve.

2011. dec. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen az első ötletem nekem is egy összerakható modell,ez lehet tank,tengeralattjáró vagy esetleg katonai anyahajó.

Ha régebben modellezett akkor érdemes venni neki modellt .

Ha meg nem akkor nem tudom.

Mihez ért?

Esetleg vagy szerszámot venni neki amire talán szüksége lehet(csak ne a tescóból)

De ha nagyon fel akarod dobni egy kis barkáccsal akkor vegyél egy ikea bútort amit össze kell rakni :)

De ha még modellezés is jó játék és szereti a fegyvereket akkor

[link]

Az első oldalt letudod tölteni az egészet csak nyomtatni kell :)

de ugyanez egy csomó másból is van.Én egy mocit rakok össze és már vagy 2 hete papíralkatrészeket vagdalok és kb még egy hét mire végzek vele majd 3 hét ragasztás :)Ez biztos nem 5 perces játékok! :)

2011. dec. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezekkel el lesz egy darabig:

[link]

2011. dec. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!