Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Lehet üzemeltetni gázpalackos...

Lehet üzemeltetni gázpalackos szieszta fűtőberendezést földgázról is?

Figyelt kérdés

2012. febr. 1. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy földgázos sziesztám én még sosem de az előző tulaj vezetékes gázról használta (egy fúvóka cserével átalakítható). Az tuti, hogy a friss levegő utánpótlásra fokozottan oda kell figyelni a használatakor.
2012. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szóval egy bp palackos szieszta ami át lett alakítva egy fúvóka cserével földgázosra - köszönöm
2012. febr. 1. 19:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, fúvókacserével működik, viszont a hálózatra rákötés az terv-, és engedélyköteles. Nem fogsz találni senkit aki ezt elintézi vagy átveszi neked, ha pedig bármi baj lesz, akkor mindenféle biztosítás ugrik azonnal. Ha kimegy a szolgáltató és meglátja felszerelve akkor viszi a gázórát, annak a visszaszerelése pedig súlyos tízezrekbe fog kerülni, új terv és engedélyezés után! Nem biztos hogy megéri!


Üdv.

2012. febr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm már letettem róla
2012. febr. 3. 17:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább konvektor,az azért biztonságosabb.
2014. febr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!