Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kromofággal marattam a kerités...

Kromofággal marattam a keritésoszlopokat. Drótóssal átmásztam rajta, most elvileg fém tiszta. Kell még hígítós ronggyal áttörölnöm festés előtt?

Figyelt kérdés

2012. márc. 12. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:

A kromofág ugyebár savas kémhatású...

A szappan meg lúgos.

Ha közömbösiteni akarod akkor szappanos vizzel átmosod és már

alapozhatod is.

2012. márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ajánlatos zsíroldás gyanánt, festés előtt oldószeres áttörlés, de ez attól függ mivel lesz festve. Mert univerzális, festékre és rozsdára is kenhető bevonat esetén én nem kenném le, főleg ha nagy, tagolt felületről van szó.
2012. márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Cell kolorral fogom festeni.
2012. márc. 12. 18:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Tegyél bele egy kis lakkot. Bár kissé fényesebb lesz,de a kosz,por nem rakodik annyira rá,illetve könnyebben lemosható.
2012. márc. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kovalova Pavlov válasza:

A festésre előkészített felületnek mindig zsír és pormentesnek kell lennie. A frissen fémtisztára csiszolt felületre már nyugodtan fel lehet hordani a festéket!

van egy elég gazdaságos festék, amely még enyhén rozsdás felületre is felhordható:

[link]

2012. aug. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!