Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan kell épületmodellt...

Hogyan kell épületmodellt készíteni?

Figyelt kérdés

Mestermunkát kell készítenem, én Drakula gróf kastélyát szeretném megcsinálni. Nagyon örülnék, ha ebben valaki segítene, mert teljesen analfabéta vagyok. Fogalmam sincsen, hogy honnan érdemes, és milyen alapanyagokat vásárolnom, aztán ezt hogyan szereljem össze úgy, hogy igényesen nézzen ki, de legalább vállalhatóan. Lány vagyok, ráadásul nincs túl nagy érzékem a barkácsoláshoz, sosem jeleskedtem a kézműves dolgokban, így bármilyen segítséget szívesen veszek.


Debreceni vagyok, ismerek a közelben modellező boltot, de ezen kívül nincsen ötletem.


Előre is köszönöm a segítséget!


2012. ápr. 16. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Keress olyan papírboltot, ahol az egyetemisták vásárolnak!

Vegyél vastag könyvkötőkartonT!Hobby boltban meg papírmasé masszát. Keres valami rajz szakos egyetemistát, kérj tanácsot! Építész szakos, rajztanár szakos, tanító, óvónő-ezek tudnak ilyet.

[link]

[link]

[link]

2012. ápr. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy készíthetsz mestermunkát, ha semmit sem tudsz erről?
2012. ápr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!