Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » S. O. S. Ferfiak, segitenetek?...

S. O. S. Ferfiak, segitenetek? Makita furoszarkeszlet jo a bosh furogepbe?

Figyelt kérdés
A paromat szeretnem meglepni egy uj furogep- furoszar keszlettel. Kineztem egy lithium akksis bosh furogepet, de furoszar keszletet csak makitaban talalok ami nagyon sok darabos, a bosh keszleteiben nincs olyan sokminden es draga is. Ezert gondoltam, hatha jo lenne a makitae is hozza?

#fúrógép #Makita #furoszar keszlet
2012. máj. 17. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem a márka a lényeg. Nike cipőt is fel tudsz húzni Puma zoknival :D

Az a lényeg, hogy kétféle fúró van: tokmányos és sds-es. Ez valahol rá is van írva, ha nem tudod megkülönböztetni. A fúrószárakon is feltüntetik, milyen fúróba jók.

De a legegyszerűbb a boltban megkérdezni egy eladót. Illetve ha elég tanácstalanul állsz a boltban, szinte tuti, hogy hamarosan megjelenik egy pasi, hogy mit segíthet (tapasztalat) :D

2012. máj. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jó bele.
2012. máj. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyományos fúróhoz, vagy ütvefúróhoz? A hagyományos csigafúró szár, amivel fémet lehet fúrni csak, az mindegy milyen, nincs különbség. De ha ütve is tud fúrnia gép, azon belül is van aminek spéci a tokmánya és csak a gyorscsatlakozós fúrószár megy bele.
2012. máj. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom mindenkinek a valaszt!

Interneten akartam venni, de lehet megiscsak jobb lesz ha boltba megyek, es ott jobban szemugyre tudom venni.... vagy inkabb megkerdezem valamelyik eladot :)

Mindenkinek ment a zold kezecske ;)

2012. máj. 17. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!