Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan szokták a lakatokat...

Hogyan szokták a lakatokat gyárilag összerakni, hogy szétszedni nem lehet utána?

Figyelt kérdés

2012. jún. 22. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
gondolom beleragasztják a zárszerkezetet vagy hallottam már olyat is hogy lehűtik mertakkor kicsit összemegy a fém és ugy rakják bele hajd amikor visszaolvad nagyon erősn beleszorul/ beletágul.
2012. jún. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor az ki is lehetne venni, vagy ütni, de a legtöbb lakatban ilyen nem is látni.
2012. jún. 22. 12:27
 3/6 anonim ***** válasza:
2012. jún. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez nagyon szép, de erről a lakatról eddig is így képzeltem. Viszont a legtöbb lakat nem ilyen rétegelt lemezekből álló, amit a végén lezárnak. Hanem semmiféle dolog nem látszik rajta kivűlről, és teljesen egységes. Én azokta kérdezem, mert elképzelni sem tudom hogyan csinálják, hacsaknem ráöntik, hiszen még forrasztás sem látható.
2012. jún. 22. 13:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Először lakatszemeket beleteszik a házba. A lakatszemet tartó stifteket berakják a zárszerkezet furatán, majd a helyére nyomják a zárszerkezetet. Mivel az kúpos beugró reteszekkel van ellátva, ezért befelé bemegy majd beugrik, de kifelé már nem tud!
2012. jún. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2012. jún. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!