Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Csempézés, hogyan?

Csempézés, hogyan?

Figyelt kérdés
Szerinetetek hogyan szebb a fürdöszoba/wc csempe felrakva? A plafonig vagy csak az ajtó magaslatáig?

2012. aug. 1. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekünk az ajtónál alacsonyabbra van rakva, szerintem így szép.
2012. aug. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ajtónál alacsonyabbra...
2012. aug. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A plafonig rakva nagyon nem szép...mi úgy vettük a házat,hogy az ajtó magasságáig van rakva,amikor felújításra kerül majd a sor akkor tuti lejjebb lesz rakatva mert így nem igazán tetszik.
2012. aug. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
óóó, ez meglep hogy ennyire egyetemes az izlésetek. Valószínü, hogy úgy fogjuk rakni, még gazdaságosabb is. És kb. nány centivel legyen alacsanyabban rakva az ajtó tokozatától? 10-20 cm?..mert fogalmam sincs hogy néz ki jobban? :o)
2012. aug. 1. 13:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekünk kb. 30 cm-rel val lejjebb.
2012. aug. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*van
2012. aug. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ott ahol furdesz van kád plafontol vissza mérsz ugy 50 cm et 60 at . és eddig nyomod csempével .ha akarod és tetszik ebbena magaságban viszed végig . vagy elviszed a csapig és a kádtol is odéb viszed 4 5 sort és enyi igy nem kell egész furdőt telibe csempézni.
2012. aug. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekünk plafonig van rakva, felül bordűrrel. Nekem így tetszik, igaz lehet így szoktam meg.
2012. aug. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekünk is lesz bordür(dísz) csak függölegesen, ezért nem biztos hogy jól nézne ki plafonig. Asszem az ajtótok alá megyünk 20-30 cm-rel. Köszi a válaszokat. Szép estét :o)
2012. aug. 1. 20:28
 10/11 anonim ***** válasza:

nekem a az ajtó tokja tetejének a magasságáig ér. mindenhol. a párom 2m magas, épített zuhanykabinunk van. nem akartam, h lejöjjön a fal. a régi lakásban még a házgyári csempe volt, és folyton felázott a fal, ezt az új lakásban el akartuk kerülni.


nagyon szép, és jó így. a belmagasság 260, tehát a plafonig még van bőven hely.

2012. aug. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!