Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csináljak most? A munkás...

Mit csináljak most? A munkás aki a fürdőszoba csempézését csinálta, elrontotta a csaptelepet és a villanykapcsolót. Most, hogy már kifizettem, és kapott jol fizető más munkát, már nem jön ki.

Figyelt kérdés

Újra magas összeget nem akarok fizetni újabb "kiváló" magyar munkásnak.

Azt mondta kijön megcsinálni,ezért fizettem ki.Mos csak folyamatosan igéri,hogy jön,azóta sem.A magyar mentalitásban sohasem csalódom,nem meglepő számomra.



2012. júl. 29. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
ha kértél számlát azzal tudsz reklamálni nála, ha meg nem akkor megboritod amikor nincs tanú hogy jobban érezd magad, vagy benyeled, de legközelebb ne fizess előre senkinek
2012. júl. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Csak egy kérdés, nem kötekedésnek szánom: hogy lehet elrontani egy csaptelepet és egy villanykapcsolót?

Konkrétan mi velük a baj?

2012. júl. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én ismerek egy Nagyon Profi burkolót :D
2012. júl. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amikor visszateszi a csaptelepet folyik a víz,azt mondja, a hollandi csavar a gond,nehezen de beszereztem.Eddig működött,mióta hozzáért,már nem működik.A villanykapcsoló szintén nem müködik jól.
2012. júl. 30. 00:29
 5/6 anonim ***** válasza:

a régi (olcsóbb) csapoknál gyakran megszakad a menet, ha többedszer szerelik fel. Ezek sajnos kb 2db felszerelést bírnak.


Ha veszel új csapot azt segítek kicserélni. ;-)

2012. júl. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Azt mondta kijön megcsinálni, ezért fizettem ki."


Jól átvágott. Tanuld meg, hogy csak amikor minden rendben van, akkor fizess. Arra, hogy megígéri, hogy majd megoldja, ne fizess, hanem ígérd meg te is, hogy na akkor megígéred, hogy kifizeted, ha majd kijön és megcsinálja és minden rendben lesz.

Ígéretre nem fizetéssel, hanem egy másik ígérettel kell válaszolni.


Sajnos ezt már szerintem bebuktad...

2012. nov. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!