Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogy díszítsem ki a füzeteimet?

Hogy díszítsem ki a füzeteimet?

Figyelt kérdés
nemsoká kezdődik a suli és a füzeteimet valahogy megszeretném csinálni, kidíszíteni ilyenek. A csomagolópapíron gondolkodtam.:D és még van valami ötletetek hogy díszítsem ki olyan csajosra? :D

2012. aug. 17. 19:26
 1/9 anonim válasza:
Magazinokból vághatsz ki képeket és ráragaszthatod esetleg rajzolj rá vmit ! :)
2012. aug. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
szines ttollal rajzólsz rá dolgokat ilyen viritós neonra gondoltam
2012. aug. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ragassz rájuk képeket (fotó,újságból kivágott), ha szépen rajzolsz rajzolj rá, ragassz matricákat, mindenféle kis dolgokat: masnikat, szalagokat, tolldarabkákat, szalvétát is dekupázsolhatsz rájuk. Jó dolgokat találhatsz hozzá hobbi boltokban, de akár otthoni "maradékokat" is felhasználhatsz. A csomagolópapír is jó ötlet. Sok sikert! :)
2012. aug. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors és hasznos válaszokat!!!:DD.^^
2012. aug. 17. 19:40
 5/9 anonim válasza:

Ha sminkes lány vagy,esetleg magazinokból vadászhatsz egy-két képet mondjuk körömlakkokról, sminkekről,én így csinálom. :) Vagy kedvenc sztárodról is biztos vannak jó képek, vagy nyomtass a netről. Ha jártas vagy a PhotoShop világában, készíthetsz borítót, amiket kinyomtatsz.

Az is jó dolog, ha gyöngyökből készítesz néhány mintát, amit ragasztóval ráerősítesz a füzeteidre (vagy pillragasztó, vagy ragasztópisztoly).

Ami még eszembe jutott: Ha tudsz hímezni... innetől már te is tudod! :) Remélem, segítettem. :)

2012. aug. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod:DD
2012. aug. 18. 13:00
 7/9 anonim válasza:
irkáld a elejére a pasid nevét meg sziveket:)
2012. aug. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ez elég gyerekes..

mellesleg nincs pasim!

2012. aug. 30. 11:55
 9/9 anonim válasza:

Dekoráld ki miniposzterekkel,matricákkal és mindennel,amit találsz :D

És ha már kész vagy,áttetsző ragaszttal "óvhatod" meg,hogy ne történjen baja :)

Ha pedig müzlisdobozokat vágsz szét,és a borítóra ragasztos,kemény fedelet készíthetsz és hajlékony füzetnek

2012. aug. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!