Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan díszítsem. A mozi termet?

Hogyan díszítsem. A mozi termet?

Figyelt kérdés

Elég régóta gyűjtök egy mozi szobára. Mert van egy üres szobánk és valamit kezdenünk kell vele. :D Már megvannak a tervek. Egyébként a szoba nem olyan hatalmas.


A fal élénk piros lesz:


[link]



A padlószőnyeg kék lesz:


[link]



A szoba végére egy hatalmas vetítővászon ( már megvan ) kerül majd. A szoba közepén, a vászonra nézve egy 2 személyes kanapé, s a két szélén 2 fotel ( szintén megvan ) lesz. Kb. az ülőhelyek mellett, a falon lesz a projektor, egy fali állványon ( mindkettő megvan ) Az állvány ilyen:


[link]



Plusz természetesen lesz egy házimozi rendszer. :)


Eddig nincs semmilyen díszítési terv. Nagyon élethűen akarom megcsinálni, de az a baj, hogy már alig van pénzem rá... Vagyis kiszámoltam, hogy mennyi marad majd és kb. 10.000 Ft jött ki. :(



Viszont van egy kis filmplakát. A Star Wars 1. részének a plakátja.


És van egy Mr. és Mrs. Smith óriásplakát, aminek gumis-vászonos anyaga van. Ez 210x150 cm-es, ami jó nagy :D

Ez a plakát:


[link]


Teljesen ugyan ez :D



Milyen ötletetek van még? Valami jó olcsó, de mozi hangulatú dolog kéne...


12/L


2011. márc. 27. 12:44
 1/9 A kérdező kommentje:

Bocsi, valamit elírtam a kérdésben :D

Csak egy sima kérdő mondat lett volna...

2011. márc. 27. 12:45
 2/9 anonim válasza:
100%
hangulatlámpa? vagy valami neon fénycső?
2011. márc. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én még tennék be kis dohányzó asztalt amin lehet a kaja pija ne kelljen mindenért ki rohanni, valamint DVD állvány házilag is meglehet oldani hulladék fából vagy fémből ha szeret valaki barkácsolni, hangulat világítás is jó ötlet szerintem. sok sikert az "épitkezéshez" :)
2011. márc. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket! Jók! ;)

Én még gondoltam egy nagy popcornos kocsira :D

2011. márc. 28. 14:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is van ilyen az egyik szobában, bár mi nem csak mozizásra használjuk. Vegyetek lábtartókat is a kanapéhoz, azzal sokkal kényelmesebb lesz.
2011. ápr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Babzsákfoteleket bele :D

Plusz egy kisasztalt, amin van kaja-pia, tehetsz nagy ilyen keverőtálakat tele popcornnal, a plakátok jó ötlet, tehetsz hangulatlámpát, magad által rajzolt képeket, ha jól tudsz rajzolni :D

2011. ápr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi megint az ötleteket! ;)


Vettem még egy óriás posztert, amin Alice csodaországban- van. Ez 240x150 cm :D


ÉS még vettem 4 féle Toy Story 3 "kicsi" plakátot is. 98x68 cm. Ez egy csomag volt. :)



Arra gondoltam, hogy ilyen, jó magam lávalámpából veszek kettőt és a vászon két szélére rakom. Vagy nem muszáj lávalámpa, csak nyugtató legyen. :D

2011. ápr. 2. 15:11
 8/9 A kérdező kommentje:
magas* (lávalámpa :D )
2011. ápr. 2. 15:12
 9/9 anonim ***** válasza:
meg diszkrét fényt, rejtett világítást, hogy éppen lássatok valamit, ha esztek-isztok :)
2011. ápr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!