Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mennyibe kerül egy új gázkazán...

Mennyibe kerül egy új gázkazán első beüzemelése, amikor pecsételik a garanciális papírt? Mennyibe kerül egy radiátor felszerelése, beüzemelése?

Figyelt kérdés

Alapból 1 év a kazán jótállása, a beüzemeléstől számítva.

Mennyivel kell többet fizetni azért, hogy ez 2 év legyen?

És van-e ennek értelme? Mármint még többet fizetni a 2 évért. A kazán FÉG gyártmány. Összesen 5 radiátor van.

Csak munkadíjak érdekelnének. Köszönettel.



2012. okt. 25. 11:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Valóban 75000 HUF 5 darab radiátor felszerelése a falra???
2012. nov. 1. 10:57
 12/14 A kérdező kommentje:

Megtörtént a beüzemelés és pecsételés.

A termosztát felszerelésén kívül más nem történt,

se műszeres beszabályzás se semmi.

Még az első felfűtést végezte a kazán, az úr már itt sem volt. 10 ezer volt ez a móka, számlát is kaptam.

Csak éppen azt nem tudom, hogy helyesen működik-e kazán.

2012. nov. 24. 17:24
 13/14 anonim ***** válasza:
Bravo... Minősíti a magyar szolgáltató ipart, sz@rnak az egészbe, dolgozni nem akarnak, csak a pénz kell nekik.
2012. nov. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Üdv. Látom egy ideje nem érkezett válasz úgyhogy most frissitek picit. Nekem Baxi duo Tec kondi kombi kazán került múlt héten beüzemelése hivatalos szakembert hívtam, a jótállási könyvből kerestem ki a számot. Kb 20 km-t utazott az úriember, nálam minden rá volt már kötve kivéve a termosztátot. El szerelgetett vagy egy órát , le futtatott mindenféle diagnosztikát közben elmagyarázott elég sok mindent a működéssel kapcsolatban. Korrekt hozzáértő úr volt , viszont mikor közölte a mennyi az annyit majdnem leültem. 26.000 ft- őt kert a munkáért. Nem mondom hogy nem reális, csak sokkolt picit. 😀 (Baranya megye)
2017. dec. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!