Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szerintetek szépek a munkáim?...

Szerintetek szépek a munkáim? 14/f

Figyelt kérdés

Heló 14 éves vagyok nagyon szeretek szerelgetni ezek szerintem a legjobb munkáim de van több kisebb láda,fényképtartó is.Asztalos,ács szeretnék majd lenni! :)

Remélem tetszenek!

1. [link]


2.

[link]

[link]

[link]


2012. okt. 30. 21:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
95%
nagyon jók. ügyes vagy
2012. okt. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
93%

Azám, persze, hogy jók,

húzzál bele, legyél asztalos, ha nagy leszel, majd rendelek tőled asztalt:)

2012. okt. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Gratula kisbarátom, így tovább, nagyon ügyi vagy.
2012. okt. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
hát..őő.
2012. okt. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 kovpet ***** válasza:
82%
14 évesen ez jó kezdet.
2012. okt. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. okt. 31. 07:30
 7/12 Ágh Ferenc ***** válasza:
79%
Mindenképpen jó az irány! Főleg azt érezd, hogy ezt nem lehet így az üzletben megkapni, ez a Te terméked! Nagyon fontos, hogy ne feledd el a régi emberek találékonyságát, ami ebben a kis remekben is bőven benne van, gondolom találkoztál már ilyennel! Amin még érdemes elgondolkoznod, és ez nem kritika, hogy az aba-bilincs helyett mit tudnál olyan természetes anyagot használni, ami ugyanezt a célt megtenné! Fontos, mert a fával való munka mindig a természetes dolgokat igényli, ezért szép! Ne vedd kioktatásnak, mert ismétlem a cucc jó, de ha ennyire érdeklődsz a dolog iránt, akkor én már érdemesnek tartottam elmondani, amiből kicsit tanulhatsz! Így tovább!
2012. okt. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igen arra gondoltam hogy a bilincs nem a legszebb rajta de gondoltam ugyse szépségversenyre viszem jó lesz az itthon takarni! ;)

Legközelebb erre figyelek! :)

2012. okt. 31. 09:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Apukám, a ládáról tegyél fel képet :)
2012. nov. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__barkacsolas__4362057-m..


heló elnézést az eddigi inaktivitásért csak elfeledkeztem róla! :(

itt ebben a kérdésben van egy elkészítő videó ebben kalapácsnyelet készítek!lesz még kép is csak már télen elégettem a ládákat mert csak lomok voltak!de vannak uj munkáim majd felrakom! :)

2013. máj. 18. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!