Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti mit csináltok, hogy a...

Ti mit csináltok, hogy a ruháitok sokáig szépek legyenek? Olyan hamar elnyúlnak, bolyhosodnak.

Figyelt kérdés
Van türelmetek külön, vagy kézzel mosni őket (pl. pamuttartalmú felsők, pulcsik, stb.) szeretném sokáig használni őket, de olyan hamar topisak lesznek.
2012. máj. 12. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:

A ruha minősége sem mindegy.

Egyes "világmárkák" ide szarabb minőségű cuccost hoz be, és néha még attól sem riadnak vissza, hogy drágábban adják a rosszabbat itthon, mint a jóminőségűt külföldön.

CSak a flitteres, strasszos cuccost mosom kézzel, pár százért lehe venni mosózsákot szerintem az is sokat segíthet :-)

2012. máj. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én szinte semmit nem mosok külön, vagy kézzel, mondjuk 1-1,5 évnél tovább nem is maradnak hordható állapotban a cuccaim. Van néhàny igazán drága holmim, azokat tisztítóba hordom inkább, mert az én kezeim között csak tönkremenne.


Az első hozzászóláshoz reagálva: Magyarországon 27(!) százalék az ÁFA, Svájcban pedig mindössze 8, így eshet meg, hogy Magyarországon drágábbak a ruhák, mint Nyugat-Európában. Ez nem a gyártók-forgalmazók hibája.

2012. máj. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez ellen nem tudsz mit tenni.

A szebb ruháidat használd ritkábban hogy kevesebbet kelljen mosni.

Én azt csinálom hogy ha tudom hogy egész nap itthon leszek akkor nem húzom fel a legjobb ruháimat, hanem a rosszabb állapotúakban vagyok.

De a nagyon rosszakat se dobom ki hanem munkásruhának használom.

A nadrágot, pulcsit nem kell állandóan mosni mert abba gyakorlatilag nem izzadsz bele.

A pólót sajnos minden nap kell mert beleizzadok.

2012. máj. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as

igen, de ez még nem ok, hogy szarabb legyen a minősége :-)

2012. máj. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!