Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kérem segítsen nekem. A házba...

Kérem segítsen nekem. A házba elég jellemtelen emberek kilopják a villanyégőt. A gyerek eléri, kb 11 éves. Italra van pénz erre nincs. Az égőre rátettem fóliát olvadjon rá, igy is kilopták. Kinek van ötlete abban segíteni, hogy ne lopják ki?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 20:37
 1/9 kunu lenke ***** válasza:
Jó estét!Én a falon kívülre kábelcsatornát rögzítenék megtoldanám a vezetéket és az izzófoglalatot feljebb helyezném annyira,hogy ne érjék fel !
2013. jan. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Apukám mindig rárajzolt alkoholos filccel. Úgy nem vitték el, de lehet nálatok csak hobbiból csinálják.
2013. jan. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
hogy megy be a saját házadba a cigánygyrek ezt nem bírom felfogni. (de tuti cigányok voltak, vagy nem?)
2013. jan. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Talált süllyedt.A házban laknak,és a könnyebb kilopni mint megvenni.filccel összefirkáltam,neylont ráégettem,amit elér kiszedi.Anyám mondja:fiam "ezek mikor már kibújnak a napvilágra,a génjeikben benne van.Nem a lakásomból viszik el.A körlépcső,stb.Itt egy kép ,az ellopott üres helyről,a másik mikor visszatettem ,de naylon ráégetve.igy is elvitték.

[link]

2013. jan. 12. 01:26
 5/9 Zsolt75 ***** válasza:
Én megpróbálkoznék egy rácsos burkolat felszerelésével , amit úgy rögzítenék oda csavarral, hogy ne lehessen a csavart kitekerni. PL elköszörülném a nútot rajta és így csavarhúzóval nem lehetne kitekerni. Amikor az izzót cserélned kell akkor egy sarokköszörűvel levágod a csavart és utána újat teszel bele. Tudom macerás, de szerintem ez egy lehetséges megoldás.
2013. jan. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Villanyszerelőként két megoldást tudok elképzelni ami egyszerű:

1.Annyival feljebb helyezed a foglalatot hogy ne érjék fel.

Maximum ezer forintos beruházás csak egy szál kábelcsatorna kell meg egy pár méter vezeték és feljebb fúrni a foglalatot.

2.Beszerzel egy rácsot ami illik a lámpára és ezt nem normál fejű csavarral odarögzíted .Legyen például torx fejű mert torx kulcs az már fejtörés a cigányoknak míg egy csavarhúzó bármelyiknél akadna.Neked meg legyen egy hozzáillő torx kulcs a cseréhez.Sőt ha a rács alá búrát is teszel nem tudják kidobni kővel(ugyanis ha nem tudják elvinni úgyis bosszút akarnak állni)

2013. jan. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha az égőre tett fóliás lámpát is elviszik akkor csak poénból csinálják..
2013. jan. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
rakjál a rendszerbe egy 24V-os transzformátort, és a 24V-os izzót nem tudják máshol használni.ilyen izzók vannak E27 foglalattal.
2013. jan. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez egy száz éves ház ,az egész nem ér annyit,köszönöm azért a segítséget.Valóban alacsonyan van,és a 11 éves gyerek eléri.A postaláda ajtókat kb 10 et elloptak,csunán néz ki.Minden ami mozdítható,visznek.Selejt népség !
2013. jan. 12. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!