Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Beltéri falfestés: Pasztell...

Beltéri falfestés: Pasztell színt szeretnénk, kevertessük, vagy fehér + aquacolor színező?

Figyelt kérdés

1 hónap múlva költözünk az új lakásunkba, előtte kifesteném. Mivel a költségkeret alacsony a berendezés miatt (is), mit tanácsoltok? Kevertessek, vagy egy világbarna-fahéj szín el tudok érni sima színezővel és fehér héra beltéri festékkel?


Illetve mennyire jön ki 25l festék, ha kevertetem?

Ez az árnyalat lenne a cél:

[link]


Hálásan köszönöm!



2013. jan. 15. 01:51
1 2
 11/12 Zsolt75 ***** válasza:
A mész macerás , mert le kell szűrögetni harisnyán és egy szépen glettelt falon akkor is csíkos marad...
2013. jan. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szia! Én dolgoztam festékboltban. Ha bemész 1 ilyen üzletbe ott adnak színmintát és ki tudod választani a neked leg megfelelőbbet. Ha nem is keverteted készre, mondjuk ott vásárolt pl.diszperzitbe,-jobb helyeken adnak annyi színezőpasztát amennyi neked kelleni fog az adott mennyiséghez. pl: ha veszel 1 16l es festéket,de te csak 4,6,8 litert akarsz színre keverni, akkor annyi szinezőpasztát adnak. kapsz 1 színkódot és annak segítségével bármikor tudsz ugyan olyan színt kevertetni akár 1-2 literhez is,ha kevés a festék vagy javítani kell.
2013. máj. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!