Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Benzines láncfűrészek közül...

Benyovszky Oszkár kérdése:

Benzines láncfűrészek közül melyeket ajálnátok?

Figyelt kérdés
Oregon, Straus austria főleg az utóbbiban gondolkodom 2,4LE kb. 450mm vágóhossz. Mi az az automatikus olajozás, az minden láncfűrészen van?

2013. jan. 28. 15:43
1 2 3
 11/29 geza81 ***** válasza:
67%
Makita Hitachi 100%-ban a legjobbak a Güdére is jókat mondanak de azt nem probáltam még.. szóval ahogy a többi is írta vegyél egy elismert márkájut és akkor tutti nem fogol csalodni bennük.
2013. jan. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 szokratesz ***** válasza:
67%

a Makita = Dolmár

teljesen jó

Értemén, hogy nem akarsz 100 ezreket kiadni de háztáji használatra egy 170-es sthil 36-os Hq (kb. 65 eft) teljesen elég, hacsak nem akarsz dönteni 40 cm-es fákat rendszeresen.

Tehát hibás nézet hogy ezek csak 100 ezer felett kezdődnek.

Arról nem is beszélve, hogy ezekből egy jól megtakarított darabot (használtat értve) még mindig nem akkor kockázat mint azokból egy új.

csak példaképp egy link, láthatóan nem egy agyon használt darab.

[link]


De persze ha használtat veszel akkor azért alaposan meg kell nézni főleg olyan személlyel menj aki tapasztalt ezekben.

2013. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 szokratesz ***** válasza:

de megtaláltam amittegnap néztem ezek még biztosabbak:


[link]


[link]


sztem ezzel a kettővel nem leeht befürödni.

2013. jan. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

ok.


legnagyobb munka vele: "túl nagyra" nőtt fák (alma, körte..) kivágása.

külön Szokratésznek: Te mit gondolsz a Hitachirol es Makitarol, valamint az MTD-ről, utóbbiba Briggs motort tesznek? mert ha igen akkor...

na meg az olyanról aminek a vezetőjére oregon van írva, Auchan-ban kapható. ilyen van? a lánc és vezetője márkás a motor pedig...

megnézem amit belinkeltél

2013. jan. 30. 12:28
 15/29 A kérdező kommentje:

ehez mit szólsz?


[link]

2013. jan. 30. 12:38
 16/29 A kérdező kommentje:
mc culloch
2013. jan. 30. 12:47
 17/29 szokratesz ***** válasza:

megnéztem amitlinkeltél, de hála istennek elkelt. Tudod ami nem mutat megtakarítás jeleit kivülről az nekem nem igazán gondos gazdára utal, tehát vszínű szerkezetileg sem jobb.

Az hogy milyen márkájú a vágólap az még nemgarancia a fűrész minőségére. Inkább csak kereskedelmi fogás.

Az amerikai sem annyira elvetendő ha már annyir ragaszkodsz az elképzelésedhez, de arra készülj fel, hogy lényegesen nehezebb alkatrészt kapni ezekhez. Makita-Dolmár már kitünő választás

2013. jan. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Esetleg egy jó elektromos ?Nem kell benzin.stb. ,olcsobb ,halkabb .??
2013. jan. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 szokratesz ***** válasza:
Hát ha neked nem kellemetlen, hogy tyúkbelet húzkodsz magad után, akkor az is haszálható házkörüli munkákhoz. Persze a hálózatod terhelhetősége is korlátot szabhat.Mert egy jobb teljesítményű már akár 2 kw-os islehet, ahhoz pedig legalább 20 amperes biztosíték kell. De azért nem rendszeres kuglizáshoz valóak. S ott is megvan a minőségi lépcsők különbözősége.
2013. jan. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 attila2013 válasza:
és a lánc élezéshez is értesz mert ha nem élezed a láncot majd akkor a motort kinyírod
2013. jan. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!