Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Benzines láncfűrészek közül...

Benyovszky Oszkár kérdése:

Benzines láncfűrészek közül melyeket ajálnátok?

Figyelt kérdés
Oregon, Straus austria főleg az utóbbiban gondolkodom 2,4LE kb. 450mm vágóhossz. Mi az az automatikus olajozás, az minden láncfűrészen van?

2013. jan. 28. 15:43
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

elektromos:

1 kellemetlen a tyukbel szamomra

2 olyan helyre kell ahol nincs aram ill. a halozat a 2 haboru kozott epult, nem tudom hany amperes, de csak egy hutot es egy-ket izzot bir el

3 a benzines sokkal erosebb, kellemetlen a zaj, de ugyis fuldugozok


arra gondoltam hogy Gudet vagy Mc C.-ot veszek

mit szoltok ezekhez van megfelelo alkatreszutanpotlas?

 [link]

az aruk szamomra egesz megfeleloek, bar ennyiert mar egy Husqvarnat is lehet kapni, viszont ha jol tudom ez nemet.

2013. febr. 1. 14:38
 22/29 A kérdező kommentje:
ugy erted hogy az elektromosnal nyirjuk ki a gepet ha nem elezzuk a lancot?
2013. febr. 1. 14:39
 23/29 A kérdező kommentje:

mtd gcs?

az mtd-hez van alkatresz boven.


melyik webaruhaznal erdemes rendelni?

2013. febr. 1. 14:53
 24/29 anonim ***** válasza:

Szia


Mindegyiknek árt ha nincsen élezve, ezt meg kell tanulnod.


Amúgy nekem makita van 1 elektromos - tökéletes / kicsit öregebb

1 benzines KB 1 éves.

A benzinest nem javaslom, sajnos az egész műanyag lett és még a lánc feszítő csavar is egy műanyag fül tartja - totta, nekem is gyorsan eltört.

Reklamáció = nem garanciális hiba - biztos én voltam a hülye.


Más baja nincs, de ez bosszantó és a cég hozzáállása is.


Szerintem is egy ,márkásabbat érdemes inkább a sthil vagy a husv javasolom:(

2013. febr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 attila2013 válasza:
benzinest is megölöd ha úgy vágsz ,hogy életlen a lánc nekem MTD van piros kissebb fákra jó másra nem nagyon
2013. febr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:

Hello


Én husqvarnat ajanlom es a stihlt.ezek gepek. Nekem husqvarnaim vannak. Megvagyok elegedve veluk,es nem utolso szempont h milyena lanc.

2013. febr. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Na figyu,a Güde meg Einhell meg Straus Austria körülbelül annyira német meg osztrák mint a busmanok.Ez csak megtévesztés,Kínai vásáribóvli mind bigyli anyagból.Egyre többen jönnek rá hogy ez"tényleg nem német",ezért a ferdeszemű taktikát váltott...mostmár cirill betűkkel van feldíszítve minden gagyi,azt a benyomást keltve mintha a strapabíró orosz technikához lenne valami köze.Ugye nem képzeled hogy komplett új fűrészt veszel egy márkás vezető árán? Jól mondták előttem,én se vagyok olyan gazdag hogy évente vegyek új fűrészt,csak egyet vettem eddig,...svédacélból,jó is immáron tíz éve.
2013. febr. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
szerintem valassz a stihl modellek kozul eggyet. nekem stihl ms 211c-be van 2,3le nagyon jol megy
2014. márc. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki aki drága gépet javasolt adjon neked bele egy kis pénzt.Érdekes hogy az ár mindig elveszik a nagy rózsaszín ködben.Nyilván való ,hogy a márkás cuccok nagyon jók.De mi a francot csináljon ha nincs és nem is lesz annyi pénze?Áruházban simán megveheted a bármilyen nevű kínai gépet 1 évig kicserélik szó nélkül bármi baja van,alkatrész annyi hozzájuk mint a tenger és fillérekért.Makita-dolmar alkatrészt szinte csak márka kereskedésben tudsz venni arany áron Stihl-husqvarna van után gyártott mindenhol.Leg jobb opció ha találsz egy használt jó állapotú 026-260 stihlt vagy egy 354xp husqvarna-t 50-60 körül találni.
2019. aug. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!