Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Csaptelep leszerelése hogyan?

TappancsMancs kérdése:

Csaptelep leszerelése hogyan?

Figyelt kérdés

Fürdőszobai csaptelepet szerelném le vízkőoldáshoz. Néztem alulról és valami szilikon gumival (képen fehér) úgy tűnik ki van tömítve. A kérdés az lenne, hogy ha nincs szilikon akkor érdemes e szétszedni? Mert van ott valami gumigyűrű is, az elég e neki tömítésnek vagy kell a szilikon? Vagy le tudom e csavarozni úgy és leszedni hogy a szilikonos része az fent marad és csak a csapot és vezetékeket szedem le? Nem ismerem az alkatrészeit ennek.


[link]



2013. febr. 20. 16:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

[link]


Mutatom így az egészet együtt, odaírtam neki. Az alsó rögzítés az érthető (gumi+fémlapka). Akkor ha nincs szilikon a tömítés hogy van? Mert ahogy nézem az alsó rögzítésnél az a gumi az nem tömít azért, az csak a rögzítés felületét teszi lágyabbá.

2013. febr. 20. 17:44
 12/15 A kérdező kommentje:
Amit mutattál a képen azon a jobb oldali vékony gumi gyűrű lenne felül a mosdó és a csap között? Jól értem? Bocsi csak személyesen mutatva könnyebb lenne.
2013. febr. 20. 17:45
 13/15 A kérdező kommentje:
Átolvastam megint és rendben értem. Köszönöm a választ! Mentek a zöldek! :) Köszi még egyszer!
2013. febr. 20. 18:01
 14/15 Ágh Ferenc ***** válasza:
[link] Ez mindent megmutat!Persze szilikon nélkül.
2013. febr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szuper a video köszönöm és köyzönöm a kludi Kft válaszát is.
2013. febr. 21. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!