Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan állapítható meg a...

Imaginaarius kérdése:

Hogyan állapítható meg a padlófűtéscsövek pontos helyzete a betonban?

Figyelt kérdés
Gipszkarton fallal választanánk ketté a nappalit, melynek aljzatában padlófűtéscsövek futnak. Ehhez lenne szükséges tudnunk, hogy hová lehet fúrni és hová nem szerencsés.

2013. febr. 21. 18:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ragassz le a taposóra szilopasszal egy 3x3 gyalult lécet.

Ehhez már tudod rögziteni a gipsz kartont is .

2013. febr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
A nap válasza a 6 os volt .:-))
2013. febr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hőkamerás felvétel gyönyörűen kirajzolja, ha be van üzemelve.
2013. febr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 szokratesz ***** válasza:
0%
ohh persze hőkamerás felvétel..... Nem értem miért kéne bonyolítani egy egyszerű dolgot? Ketten is javasoltuk, hogy sziloval rögzítsék az alsó tokot és kész. Nem lesznek felesleges lyukak a padlóban amit később nem lehet eltüntetni. Mivel a függöleges tokokat úgyis a falhoz rögzitik azok is tartják az alsót.
2013. febr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Attól, hogy te mást javasoltál, még a hőkamerás felvétel is egy alkalmazható megoldás. Főleg ha van az ismerősi körében olyan, aki meg tudja csinálni ingyen és lehet, hogy nem is gondolt rá...
2013. febr. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 szokratesz ***** válasza:

Ez esetben én fontosabb szempontnak tartom, hogy roncsolásmentesen el lehet távolítani a falat ha egyszer mégis úgy gondolja a tulaj. Ha össze lesz furkálva akkor az elég látványos nyomokat hagy. Erre is gondolni kell. A hőkamera pedig nem olyan szokványos dolog ami minden mesternek van. Nekem van egy profi kombi fém-fa-üreg keresőm, de egy hőkameréba nem ruházok bele ha meg lehet oldani másként is egy ilyen problémát. Az egy nagyon speciális műszer,nem igazán kihasználható.

Persze az is megoldás amit Te javasoltál csak mint előbb írtam nagy a hátránya.

2013. febr. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm Uraim a minden aspektusra kiterjedő válaszokat!
2013. febr. 24. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!