Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Nem jön le a flexről a korong....

Nem jön le a flexről a korong. Úgy rászorult. Mit csináljak? Folyt.

Figyelt kérdés
Csiszolókorong van fent, sokat használtam, aztán úgy rászorult, hogy nem jön le. A gomb, amit nyomni kell levételkor, már eltört. Ezután úgy próbáltam, hogy satuba befogtam egy csavarhúzót, ami felfelé állt. Ez a csavarhúzó ment be a gomb helyére megakasztani a korongot. Flexet rá és a kulccsal próbáltam teljes erőmből leszedni. Eredmény: !!! Eltört a kulcs!!! Szerintetek? Mit csináljak vele??

2013. márc. 21. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az alsó gyűrűre svédfogóval kell ráfogni, míg az anyát vésővel és kalapáccsal kell leütnöd! Beakasztod az anyán valamelyik furatba, aztán vered neki. A művelet kétemberes.
2013. márc. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van a korong alatt a tengelyen lapos bemarás akkor ott fogd meg odavaló méretű kulccsal,és a korong rögzítő anyát lazítsd meg.És ha az mind megvan ,és lejött,akkor picit olajozd meg a csavart ,hogy máskor ne szoruljon ennyire rá. Jah, ha legközelebb húznád meg a rögzítő anyát ,akkor éppen csak húzd meg,mert saját magát ráhúzza.
2013. márc. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, végzek a munkával és hazaérek nekiugrok megint, aztán győzzön a jobb. :)
2013. márc. 21. 11:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Rögzitsd a korong tengelyét.A szoritó anya furatába

tegyél egy dornit és koppants rá kalapáccsal a levétel írányába .Kulcs hiányában így is húzom meg .

2013. márc. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!