Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mosdócsapot szerelek. Hogy...

Mosdócsapot szerelek. Hogy tudnám elérni, hogy ne folyjon ki a víz onnan ahol becsatlakozik?

Figyelt kérdés

Szépen összeszereltem a csaptelepet és rákötöttem a hálóra annak rendje és módja szerint. A mosdó alól ami megy fel rugalmas cső ami becsatlakozik a csaptelepbe alulról, na az szivárog. ott ahol be kell csavarni. a tömítőgyűrűk oké mindkettő. rá kéne húzni sokkal jobban (kicsit nehézkes hozzáférni)?


ja és az a csavaró ami nyitja zárja a mosdó alatt a szelepet elkopott (fogóval tekere jobb híján)m hol tudok hozzá venni csavarót (vagy bármi olyan ötlet érdekelne, ami működik-pl. egy régi mosógomb gombját farigcsátam át ami meg is fogta egy darabig, de elkopott)


2013. márc. 27. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Ki kell venni a csapot és villás kulccsal "érzéssel"

meghúzni.

A sarokszelepnél meg egy felsőrész csere ajánlott(gombbal)

2013. márc. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. márc. 27. 19:32
 3/10 anonim ***** válasza:
A bekötő csövet meg rendesen meg kell húzni ,akkor fog csak tömiteni .
2013. márc. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 TappancsMancs ***** válasza:
Aha le kell venni hozzá a csapot és úgy férsz hozzá. Rendesen meghúzni. Vizet visszanyithatod rá mielőtt vissza csavaroznád a mosdóra, ha még csöpög akkor még húzni rajta de azért érzéssel, nehogy megszakítsd a menetet, mert akkor csapot vehetsz. Szóval ha már nem csöpög mehet vissza a mosdóra.
2013. márc. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 TappancsMancs ***** válasza:
87%

4eshez

Ja bocsi elnéztem szó sincs a víz visszanyitásáról, mert azt el se kell zárnod. Csak alul lecsavarozni a csaptelepet, meghúzni a szivárgó vezetéknél és ha jó alulról visszacsavarozni.

2013. márc. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hiába húzom meg erősen, valamiért még mindig szivárog, pedig ok a tömítés... túl erősen nem akarom meghúzni, igaz nem is tudom hová. talán feljebb kéne tenni a tömítést?
2013. márc. 28. 09:10
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Cserélj tömitést,lehet hogy elvan öregedve már
2013. márc. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
mielőtt betekered a csöveket a csaptelepbe, a tömítést kend meg egy kis mosogatószerrel, így majd szépen a helyére megy, könnyen csöpöghet azért, mert betekeréskor visszagyűrődik a tömítés...
2013. márc. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi, uccsó megmentetted az életem :)
2013. márc. 28. 19:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem... :)
2013. márc. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!