Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Beltéri festéket mivel ajánlat...

Beltéri festéket mivel ajánlatos felvinni a falra?

Figyelt kérdés
2 éve volt nálunk festés Dulux festékkel, alapozás is volt. Most a Polifarbe Platinum festéket szeretnénk használni. Ugye nem kell megint alapozni? Pár helyen lepergett a festék, ott azt tanácsolták, hogy le kell csiszolni, pormentesíteni a felületet. Férjem szívesen kipróbálná a festékszórós megoldást, de én a teddy felé hajlok. Sok rosszat olvasni a festékszóróról. A gyerekszobába fontos lenne a formaldehid mentes festék, ugye ez a márka nem káros az egészségre? Kicsit sok a kérdés tudom, de a legjobb megoldást szeretnénk. Szóval mivel fessünk és ajánlanátok ezt a márkát? Köszönöm!
2013. máj. 14. 14:43
 1/1 T-ohm ***** válasza:
alapozni mindenképpen kell, különben lehet 3 rétegben is festeni (az 1 rétegben is kiválóan takar festéket) festékszóróról csak annyit, hogy nagyon alaposan le kell takarni a nem festendő felületeket, mert az összeken,majd lemosom nagy baromság, én amúgy hengerrel festeném a felület enyhén ragyás lesz, de rövid szőrű hengernél ez nem feltűnő és ennyi minta belefér
2013. júl. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!