Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan díszítsem fel a spirál...

Hogyan díszítsem fel a spirál füzeteimet, hogy egyediek legyenek? Bővebben lent! (:

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném tőletek kérni, hogy segítsetek abban, hogy mivel díszítsem fel az unalmas, egyszínű SPIRÁL füzeteimet. Mivel spirálfüzet, ezért nem tudom az egészet egybe csomagolni, szóval az is elég lenne ha csak díszíteni tudnám. köszönöm előre is. :)

2013. aug. 24. 11:29
 1/9 anonim válasza:
100%
Hát én igazából tavaly az a5-ös sima füzeteimre sem vettem semmi borítót (csak olyan átláttszót azért hogy ne gyűrődjön), hanem (szeretem az állatokat) állatos képeket ragasztgattam rá, meg kidekoráltam alkoholos filccel :D (egyébként így olvasva nem néz ki jól, de a végeredmény tök jó lett szerintem, mondjuk volt aki mondta, hogy milyen hülye vagyok -.-" :) ) Vagy, amit én nem csináltam, de jól hangzik, mondjuk kicsit drágább megoldás (ezért is nem csinálom, mert végülis jövőre úgyis másik füzetet kell venni, és nem nagyon éri meg), de számtek boltokban, papírírószerben szerintem képeket, fotókat nyomtatnak ki matricává, és azokat rátehetnéd :) Majd még írok ha valami eszembe jut!
2013. aug. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm :) és azt esetleg nem tudod hogy mondjuk hogyan lehetne megoldani hogy az egész füzetet egy csomagolópapírral befedem de úgy hogy a spirálos része maradjon ki, de ne is legyen csúnya? :P :)
2013. aug. 24. 11:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én középiskolában minden könyvemet, füzetemet nagyméretű skandináv rejtvényekbe csomagoltam. Ha unalmas volt az óra, elfoglaltam magam. :))
2013. aug. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
1. vagyok. Én olyat még nem csináltam, de barátnőm úgy hagyta ki a spirálos részt, hogy mindkét oldalára ragasztotta a csomagolópapírt, és átláttszóval fedte be. Szóval végülis kettévágta a cs.papírt. Jól nézett ki.
2013. aug. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a kreatív, értelmes válaszokat...ment a zöld kezecske ;)
2013. aug. 25. 11:29
 6/9 anonim válasza:
én azt szoktam csinálni hogy az ilyen avonos újságokból vágok ki jó képeket és ráragasztgatom a füzet borítójára,vagy esetleg ha jól tudsz rajzolni azt is ráragaszthatod
2013. aug. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én be szoktam matricázni, vagy rajzolok rá....
2013. aug. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :)
2013. aug. 29. 12:49
 9/9 anonim válasza:
Én masnikat ragasztottam rá
2014. aug. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!