Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Centroweld Miniarc 135 inverte...

Centroweld Miniarc 135 inverteres hegesztőgéppel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Milyen márka ez a Centroweld?

Figyelt kérdés
Otthoni barkácsoláshoz kellene. Polcokat összerakni, 3-4 mm sarokvasak, lemezek hegesztéséhez.

2013. dec. 7. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom ugyan nincs vele, de ez a tipikus No-name kategóriának tűnik, egy fantázia névvel ellátva. Se szerviz, se gyártó az egész neten. Én egy kicsit rizikósnak gondolom a megvételét.
2013. dec. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem olyan rossz kis gépek ezek de olcsobban jobbat veszel

[link]

Én ezt ajánlani tudom,lehet hogy a strausznak nagy retek gépei vannak amik szétesnek a mozgó mehanika miatt,de azt kell hogy mondjam hogy ez nagyon jól sikerült koppintás a kínaiaktól.Én elég sokat hegesztek az enyémmel és nagyon erős,nagyon bírja ,sosem volt vele még bajom.A centroweldnél is erősebb,tudom mert próbáltam már.

2013. dec. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2-esnek: sajnos csak 16 A biztosítékom van és ez a gép amit te ajánlasz nekem túl erős. Elég lenne csak 140A es.
2013. dec. 8. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!