Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Az O. B. I. -ban megjelent...

Az O. B. I. -ban megjelent egy új német márka,2400w, elektromos láncfűrész, vett már valaki, szerintetek, jó lenne ház körüli munkákra?

Figyelt kérdés
2013. dec. 6. 10:33
 1/4 anonim válasza:
Arra minden OBI cucc jó, csak ne a kocsis meg piacos romántól.
2013. dec. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szerszámgyártás Európában megszűnt, Kínában, Indiában esetleg Dél-amerikában gyártat minden gyártó. Legutóbb kezembe került egy Makita gép "Made in China" felirattal, most akkor szerinted mennyi az esélye, hogy német gyártmány valami? Mondjuk az 1944 előtt gyártott Tigris tank, esetleg...
2013. dec. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10A-es biztosítékod van? Akkor esélyes, hogy levágja. Ebben az esetben vegyél 1500-1700W-os típust, az is bőven elég.
2013. dec. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a tescoban vettem két hyudai 2000W -os láncfűrészt. Volt kirakva egy raklapra vagy 10 csomagolás sérült. Az egyik 14ezer volt, később visszamentem vettem apósomnak is, az már csak 10ezer volt :)


Mindegyik működik azóta is, eddig kb. fél éve.

2013. dec. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!