Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mit lehet esztergálni otthonra...

Mit lehet esztergálni otthonra? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sulis gyakorlaton párszor van szabadfoglalkozás, és néha nem tudok mit csinálni.

Kíváncsi vagyok ki milyen érdekes dolgot esztergált már.

Gondolok itt: -Talpas pohár

-Baseball ütő

ÖTLETEKET VÁROK! :D



2013. dec. 10. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyertya-tartót 2 db-ot, lehetőleg egyformát. Színében lakkozod, ha megszáradt veszel bele egy-egy szál gyertyát. Még a szülőknek karácsonyi ajándékként is szép darab!
2013. dec. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én biztos,hogy végig kérdezném a szomszédokat,ismerősöket,és megpróbálnám pénzzé tenni a lehetőséget.

Nicknévvel hirdetném magam a Jófogáson,Apródon,hogy egyszerűbb dolgok,v. alkalmi esztergálás,stb.

2013. dec. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogy képzeled utolsó?

Sulis gyakorlaton párszor szabadfoglalkozás = amikor nem a tanár mondja meg, hogy mit készítsenek el.

Persze, majd akkor előveszi a net-en kapott megrendelést, amely szerint az ősi faragott szekrény kitört lábát kellene ismét kiesztergálni.

2013. dec. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen,valahogy úgy,ahogy írtad.

Nagy "fusikirály" voltam már tanuló koromban is a nyomdában.

2013. dec. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Konkrét ötlete senkinek sincs? :D


Gyertyatartó?

Milyen? :D

2013. dec. 13. 15:09
 6/6 anonim válasza:
Én 7.62-es hüvelyt csináltam bronzból, kockában kockát, sakkbábút (paraszt)... például :)
2015. jan. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!